Головна » Найцікавіші серіали, зняті на реальних подіях

Найцікавіші серіали, зняті на реальних подіях

Найцікавіші серіали, зняті на реальних подіях (Кадр з фільму "Чорнобиль"
Найцікавіші серіали, зняті на реальних подіях (Кадр з фільму “Чорнобиль”)

Після напруженого робочого дня багато українців віддають перевагу вечірньому відпочинку перед екраном, насолоджуючись “серіальчиком”. Це не лише спосіб розслабитися й заспокоїтися, але й можливість дізнатися багато цікавого, особливо коли мова йде про серіали, засновані на реальних подіях.

Рекомендації Кіно Клубу: Новинки кінопрокату: Документальний Фільм “Ми, Наші Улюбленці та Війна” та інші

Коли вони нас побачать / When They See Us (2019)

Цей міні-серіал для Netflix заснований на реальних подіях та розповідає історію п’ятеро чорношкірих підлітків, які 1989 року були неправомірно засуджені за зґвалтування в Центральному парку Нью-Йорка. Серіал вражає своєю реалістичністю та вдалим відтворенням недосконалостей судової системи США.

Офіційний трейлер

Цікавий факт: У 2002 році всіх п’ятеро було звільнено від звинувачень, а у 2014-му вони отримали компенсацію по $1 мільйону за кожен рік неправомірного ув’язнення.

Чорнобиль / Chernobyl (2019)

Своєрідною іконою сучасного кінематографа став цей серіал, який детально розповідає про страшні події 1986 року. “Чорнобиль” вражає точністю та відвертістю у відтворенні катастрофи та її наслідків.

Офіційний трейлер

Та, що вибула / The Dropout (2022)

Цей серіал розповідає історію Елізабет Холмс і компанії Theranos, яка обіцяла революцію у галузі медичного тестування. Захоплююча розповідь, грунтована на реальних подіях, дозволяє глядачам зануритися у внутрішній світ головного героя та зрозуміти його мотивацію.

Офіційний трейлер

Помаранчевий – Хіт сезону / Orange Is the New Black (2013-2019)

Цей серіал, заснований на книзі Пайпер Керман, розповідає історію життя в жіночій в’язниці. Його головна перевага – успішне поєднання гумору, реалістичних персонажів та відображення реалій американських в’язниць.

Офіційний трейлер

Вона ж Грейс / Alias Grace (2017)

Цей канадський серіал заснований на книзі Маргарет Етвуд “Розповідь служниці” і розповідає історію покоївки-іммігрантки з Ірландії, яка була звинувачена у вбивстві. “Вона Ж Грейс” вражає своєю напруженою сюжетною лінією та непередбачуваністю подій.

Офіційний трейлер

Ці серіали не лише розважать вас, а й дозволять краще зрозуміти реальні історії та події, що лягли в їх основу.

Прокрутити вгору