Головна » Брюс Вілліс: 69-річчя легенди голлівудського екрану

Брюс Вілліс: 69-річчя легенди голлівудського екрану

Брюс Вілліс: 69-річчя легенди голлівудського екрану (Фото: google)
Брюс Вілліс: 69-річчя легенди голлівудського екрану (Фото: google)

Сьогодні американський актор Брюс Вілліс святкує своє 69-річчя. Дворазовий лауреат премії “Еммі” найбільш відомий за роллю Джона Макклейна у культовій серії фільмів “Міцний горішок”, а також за виступи у таких стрічках, як “Останній бойскаут”, “П’ятий елемент”, “Армагеддон” та “Шосте чуття”.

Читайте також: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

Фільмографія Брюса Вілліса:

  • “Міцний горішок”
  • “Останній бойскаут”
  • “П’ятий елемент”
  • “Армагеддон”
  • “Шосте чуття”

Кіноклуб зібрав найцікавіші факти з життя іменинника та його архівні фото.

Особисте життя та кар’єра

Народився Вілліс на американській військовій базі в Ідар-Оберштайні, Західна Німеччина, у родині американського солдата та німкені. Його батько Девід був зварювальником, мати Марлен працювала в банку. Дитинство та юність Брюса були досить складними, адже він страждав від заїкання. Виступи на сцені допомогли йому виразити себе та позбутися цієї проблеми.

Майбутній актор навчався драми в університеті, але швидко покинув його і переїхав до Нью-Йорка. До свого прориву на сцені він працював у барах та грав на губній гармоніці.

Його кар’єра почалася з маловідомих театральних постановок та епізодичних ролей у телевізійних серіалах. Проте, після ролі у бойовику “Міцний горішок”, Вілліс став популярним актором.

У особистому житті Вілліс був одружений з акторкою Демі Мур, з якою має трьох доньок. Пізніше він одружився з британською моделлю та акторкою Еммою Гемінг, у них народилася донька Мейбел Рей.

У лютому 2023 року дружина Вілліса оголосила про те, що актору поставили діагноз лобно-скронева деменція, яка прогресувала з 2022 року.

Джерело: https://gazeta.ua/articles/celebrities/_bryusu-villisu-69-arhivni-kadri-aktora-yakih-sche-ne-bulo-v-merezhi/1175332

Прокрутити вгору