Головна » Фільм “Термінатор 2: Судний день”: За допомогую ШІ створили аніме

Фільм “Термінатор 2: Судний день”: За допомогую ШІ створили аніме

Фільм "Термінатор 2: Судний день" (Фото: google)
Фільм “Термінатор 2: Судний день” (Фото: google)

Штучний інтелект і нейронні мережі продовжують дивувати нас своїми можливостями. Цього разу вони перетворили класичний голлівудський блокбастер, фільм «Термінатор 2: Судний день» на аніме.

Читайте також: Огляд фільму «Ґодзілла та Конг: Нова імперія»

За допомогою нейромережі фільм «Термінатор 2» значно трансформувався. Знайомі сцени виглядають зовсім по-іншому, але їх відразу впізнавати. Кадри надав користувач Reddit.

Нейромережу тренують на багатьох аніме-фільмах, щоб потім застосувати отримані знання на новому матеріалі. В даному випадку це був проект Джеймса Кемерона. Результат ви можете побачити нижче:

Термінатор 2: Судний день” (Фото: google)
Термінатор 2: Судний день” (Фото: google)
Термінатор 2: Судний день” (Фото: google)
Термінатор 2: Судний день” (Фото: google)

Колірна палітра та стиль персонажів – все виглядає так, ніби над фільмом працювали справжні майстри аніме. Особливо варто відзначити здатність нейромережі зберігати атмосферу першоджерела. Деякі персонажі були змінені, але їх загальний дизайн залишився колишнім.

Таким чином, нейромережі вже чудово справляються з перетворенням голлівудського фільму на аніме, зберігаючи при цьому його основні риси та атмосферу. Можна лише уявити, які ще можливості відкриває перед нами штучний інтелект і як він може змінити наше уявлення про кіно в майбутньому.

Варто зазначити, що аніме «Термінатор» офіційно знаходиться в розробці. Перше відео ми вже отримали.

Тізер
Прокрутити вгору