Головна » Серіал “Місце злочину Берлін: Вбивця нічного життя”: Огляд

Серіал “Місце злочину Берлін: Вбивця нічного життя”: Огляд

Серіал "Місце злочину Берлін: Вбивця нічного життя" (Фото: google)
Серіал “Місце злочину Берлін: Вбивця нічного життя” (Фото: google)

Нещодавно на Netflix з’явилася продовження американського серіалу “Місце злочину”. Нова кіноадаптація “Місце злочину Берлін: Вбивця нічного життя” складається лише з трьох серій, тому її можна легко подивитися за один вечір.

Читайте також: Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

“Місце злочину Берлін: Вбивця нічного життя” (Crime Scene Berlin: Nightlife Killer) – це мінісеріал у жанрі true crime, який розповідається через три невеликі документальні картини.

Сюжет: Серіал розповідає історію жахливих вбивств, що сталися у Берліні в 2012 році. Ці події викликали шок в усіх німецьких ЗМІ, і слідчим довелося дуже мобілізуватися, щоб розкрити цю справу. Їм пощастило, коли одна з потенційних жертв вдалося вижити.

Трейлер

Серіал вийшов на стрімінговій платформі 3 квітня. За кілька днів його рейтинг на IMDb перевищив середній показник, досягнувши 5.8.

Епізоди:

  1. “Загадкова смерть”: Вечірка в гей-барі обертається трагедією, коли тіло чоловіка знаходять на ранок. Поліція починає розслідування та дізнається, що жертва отруєна та позбавлена майна. Чи може справжній мотив лежати в грошах?
  2. “Серійний вбивця в Берліні”: Нічне життя в Берліні припиняється через жахливе вбивство. Сліди приводять поліцію до нерозкритої справи в минулому.
  3. “Жага до вбивства”: Кількість жертв зростає, але нові докази розкривають темні таємниці минулого вбивці. Поліція наближається до розкриття цієї справи.

Додаткові Рекомендації: Якщо ви шукаєте ще серіали для перегляду на Netflix, зверніть увагу на нашу добірку серіалів, які можна подивитись за вихідні.

Безсумнівно, ці серіали забезпечать вам захоплюючий та цікавий вечір перед екраном.

Прокрутити вгору