Головна » Мінісеріали від Netflix: Ідеальний спосіб розслабитися за вихідні

Мінісеріали від Netflix: Ідеальний спосіб розслабитися за вихідні

Мінісеріали від Netflix: Ідеальний спосіб розслабитися за вихідні (Фото: google)
Мінісеріали від Netflix: Ідеальний спосіб розслабитися за вихідні (Фото: google)

Мінісеріали від Netflix – це чудовий спосіб насолодитися вихідними, не залишаючись у пастці довгих і розтягнутих сюжетів. Ці проекти можна переглянути на одному диханні: це коротка пригода, в яку ви поринаєте разом з головними героями.

Рекомендації Кино Клубу: Читайте нашу рецензію на серіал “Володарі повітря” від Apple. Це новий серіал Спілберга про військових льотчиків часів другої світової війни.

Кіно клуб пропонує огляд двох мінісеріалів від Netflix, які точно допоможуть розслабитися протягом кількох днів. Ці твори захоплять вашу увагу і не дадуть вам сумувати у вихідні.

“З нуля”

  • Рік випуску: 2022
  • Режисер: Аттіка Лок і Тембі Лок
  • Рейтинг IMDb: 7,9

Цей короткий драматичний серіал розповідає про Емі Вілер, яка приїжджає вивчати мистецтво у Флоренцію. Вона зустрічає сицилійського шеф-кухаря, і між ними розпочинається роман, який може розпавтися так само швидко, як і почався.

Офіційний трейлер

Зої Салдана вражає грою у головній ролі, а сам серіал привертає увагу до деталей і гумором. Його емоційна атмосфера, сплетені з італійськими пейзажами, отримала численні позитивні відгуки.

“Все те незриме світло”

  • Рік випуску: 2023
  • Режисер: Шон Леві
  • Рейтинг IMDb: 7,8

Дія серіалу відбувається під час завершення Другої світової війни. Ця історія, що складається всього з 4 епізодів, розповідає про француженку, яка втратила зір, та німецького солдата. Їхній таємничий зв’язок стає світлом посеред темряви війни й страждань.

Офіційний трейлер

Серіал знятий на основі однойменної книжки Ентоні Дорра, яка отримала Пулітцерівську премію. На момент виходу цей серіал перебував у лідерах рейтингу стрічок, які найчастіше переглядали українці.

Якщо ви чекаєте суботи з нетерпінням, скористайтесь нашою добіркою та насолоджуйтеся переглядом перед екраном з чаєм та солодощами.

Прокрутка до верху