Головна » Марго Роббі створює фільм на основі відеогри The Sims

Марго Роббі створює фільм на основі відеогри The Sims

Марго Роббі створює фільм на основі відеогри The Sims (Фото: google)
Марго Роббі створює фільм на основі відеогри The Sims (Фото: google)

За повідомленням The Hollywood Reporter, відома актриса Марго Роббі виступить продюсеркою нового фільму, який поки що не має назви, але буде екранізацією популярної відеогри The Sims.

Читайте також: Оголений Джон Сіна вручив нагороду “Оскар-2024” за найкращі костюми

The Sims – це ігровий продукт від Electronic Arts, що належить до жанру симулятора життя. Перша гра з серії вийшла на ринок у 2000 році і вже тоді здобула величезну популярність, породивши кілька сиквелів. У грі гравець керує персонажами-сімами, спробуючи забезпечити їм щасливе і успішне життя, що не завжди виходить легко.

Студія Марго Роббі LuckyChap фінансує проєкт спільно з компанією Vertigo Entertainment (відомою за фільмом “Лего. Фільм”). Режисеркою фільму стане Кейт Геррон, яка має досвід роботи над популярним серіалом “Локі”. Щодо участі Роббі в акторському складі чи вона обмежиться лише продюсерськими обов’язками, наразі інформація невідома.

Нещодавно Марго Роббі отримала визнання свого таланту та професійність у кіноіндустрії. Вона відома своїми роллями у фільмах “Вовчиця з Уолл-стріт”, “Я, Тоня”, “Бірдмен” та “Хижак”, серед інших. Роббі не лише вражає своєю акторською майстерністю, але й проявляє себе як талановитий продюсер, співпрацюючи з такими відомими студіями як Warner Bros. і Sony Pictures.

Прокрутити вгору