Головна » Перезапуск “Святих з Бундока”: Thunder Road оголосила плани

Перезапуск “Святих з Бундока”: Thunder Road оголосила плани

Перезапуск "Святих з Бундока": Thunder Road оголосила плани (Фото: google)
Перезапуск “Святих з Бундока”: Thunder Road оголосила плани (Фото: google)

Студія Thunder Road, яка відзначається створенням найяскравішої бойовик-франшизи двадцять першого століття “Джон Вік”, оголосила про перезапуск культового кримінального екшну “Святі з Бундока”, повідомляє Deadline.

Читайте також: Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

Сюжет “Святі з Бундока”

Оригінальний фільм “Святі з Бундока” – це історія про двох братів, Коннора і Мерфі МакМанусів, які живуть в Ірландському католицькому районі Бостона. Після того, як вони стикаються з насильством і беззаконням у своєму районі, вони переконують себе, що отримали від Бога наказ очистити місто від злочинців.

Завдяки своїй вірі і вмінням вони стають справжніми “святими”, які використовують свій навички в бойових мистецтвах і вогнепальному бою, щоб протистояти злочинцям. Їхня місія призводить до напруження відносин з місцевими мафіозними угрупованнями та правоохоронними органами.

Наприкінці фільму брати змушені стикнутися з наслідками своїх дій і зробити важкі вибори щодо свого майбутнього. Це ставить під сумнів їхню віру і моральні переконання. “Святі з Бундока” – це інтенсивний кримінальний екшн, що досліджує поняття справедливості, віри і самосуду.

Оригінальний фільм вийшов у 1999 році. Сценарій та режисура належали Трою Даффі, який через десять років, у 2009-му, випустив сиквел “Святі з Бундока: День усіх святих”.

Щодо перезапуску наразі відомо, що в головних ролях знову з’являться Рідус та Фленері. Продюсери в пошуках нового режисера. Про сюжет та дату релізу поки що немає відомостей.

Прокрутка до верху