Головна » Найкращі фільми про катастрофи, які вас змусять похвилюватися

Найкращі фільми про катастрофи, які вас змусять похвилюватися

Найкращі фільми про катастрофи (Фото: google)
Найкращі фільми про катастрофи (Фото: google)

Якщо вам втомили одноманітні мелодрами про кохання, наша нова добірка фільмів точно зацікавить вас. Щороку кіноіндустрія пропонує глядачам нові стрічки на тему руйнування Землі або її частин. Ми підготували два високорейтингові фільми, які точно змусять вас відчувати справжні емоції. Дивіться трейлери та обирайте стрічку у нашому огляді.

Рекомендації редакції: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

Найкращі фільми про катастрофи

“Землетрус”

  • Рік: 2010
  • Країна: Китай
  • Рейтинг IMDb: 7.5

Цей китайський фільм розповідає про Таншанський землетрус, визнаний найстрашнішою природною катастрофою XX століття, що спричинив смерть понад 200 000 людей всього за кілька хвилин. Головна героїня стає перед надзвичайною дилемою: врятувати доньку чи сина. Історія охоплює 32 роки страждань матері, яка переживає біль та втрати, пристосовуючись до змін в китайському суспільстві. Навіть після минулих років катастрофа живе в душі головної героїні.

Трейлер

“Глибоководний горизонт”

  • Рік: 2016
  • Країна: США, Гонконг, Китай
  • Рейтинг IMDb: 7.1

Цей захоплюючий фільм розповідає про наслідки вибуху на нафтовій платформі “Deepwater Horizon”, що стався 20 квітня 2010 року в Мексиканській затоці, за 80 кілометрів від узбережжя штату Луїзіана. Цей вибух призвів до другої за масштабами екологічної катастрофи в історії США.

Трейлер

Приготуйте попкорн! Вечір з цими стрічками обіцяє бути захоплюючим, але надзвичайно цікавим. Оберіть фільм, який вас зацікавив більше, і насолоджуйтесь кіноісторіями, які точно викличуть у вас справжні емоції.

Прокрутити вгору