Головна » Творці “Клану Сопрано” працюють над фільмом жахів: Що відомо

Творці “Клану Сопрано” працюють над фільмом жахів: Що відомо

Творці "Клану Сопрано" працюють над фільмом жахів (Фото: google)
Творці “Клану Сопрано” працюють над фільмом жахів (Фото: google)

Автори одного з найкращих серіалів усіх часів, “Клану Сопрано” – Теренс Вінтер та Девід Чейз, готуються здивувати світ новим проектом. За інформацією порталу Deadline, їхнім наступним творінням стане загадковий фільм жахів.

Читайте також: Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

Наразі про цей проєкт майже нічого не відомо. За словами джерел, це буде повнометражний горор, який буде побудований на оригінальному сценарії, над яким працюватимуть Чейз і Вінтер. Сам Девід Чейз виступить режисером цієї стрічки. Фінансуватиме проект студія New Line Cinema, а подробиці про акторський склад будуть відомі найближчим часом.

Нагадаємо, що серіал “Клан Сопрано” – це культовий телесеріал, який вийшов на екрани у період з 1999 по 2007 рік. Серіал розповідає про життя Тоні Сопрано, боса мафії з Нью-Джерсі, який веде подвійне життя – як впливовий кримінальний лідер і як батько сімейства. Він змушений боротися з внутрішніми конфліктами у своїй мафійній організації та з проблемами особистого життя. “Клан Сопрано” отримав широку визнаність за свою складну сюжетну лінію, реалістичне зображення персонажів і вміння поєднувати драму з чорним гумором. Головну роль у серіалі виконав покійний Джеймс Гандольфіні. Пізніше Девід Чейз також написав повнометражний приквел “Багато святих Ньюарка”, який вийшов у 2021 році.

Крім того, Чейз працював над іншими відомими проектами, такими як “Вовк з Волл-стріт” і кримінальний серіал “Король Талси”. Фанати залишаються в очікуванні із нетерпінням, щоб побачити, яке жахливе диво вони готують на цей раз.

Прокрутити вгору