Головна » Роберт Дауні-молодший можливо повернеться до ролі Залізної людини

Роберт Дауні-молодший можливо повернеться до ролі Залізної людини

Роберт Дауні-молодший приносить велику дозу надії всім шанувальникам MCU в новому інтерв’ю, в якому він припускає, що його повернення в кінематографічний всесвіт Marvel можливе.

Роберт Дауні-молодший можливо повернеться до ролі Залізної людини (Фото: google)
Роберт Дауні-молодший можливо повернеться до ролі Залізної людини (Фото: google)

Відповідаючи на запитання журналу Esquire, чи означає його нещодавня перемога на «Оскарі» (за найкращу чоловічу роль у фільмі «Оппенгеймер») остаточний кінець його днів у Marvel, актор дав зрозуміти, що це зовсім не так. Він сказав, що був би “радий” повернутися: “Це занадто багато моєї ДНК. Ця роль [Залізна людина] вибрала мене».

Дауні пішов далі, натякнувши, що глава Marvel Studios Кевін Файгі може мати досить амбітний план, щоб повернути Дауні у франшизу:

Я завжди кажу: “Ніколи, ні за яких обставин не ставте проти Кевіна Файгі”. Це програшна ставка. Він тут господар. Він завжди буде перемагати.

Вже кілька місяців ходять чутки про те, які саме кроки Marvel Studios робить з Marvel — і ім’я Роберта Дауні-молодшого було в цьому списку. Відомо, що і Роберт Дауні, і Скарлетт Йоханссон, які зіграли ролі Залізної людини та Чорної вдови відповідно, імовірно розглядаються для повернення. Більш того, глава Disney Боб Айгер оголосив про стратегію повернення MCU до масштабних кінопрем’єр.

Цікаво, що нещодавно стало відомо, що Marvel планує “замінити” Тоні Старка у фільмі “Месники: Таємні війни.

Прокрутити вгору