Головна » Хто замінить Залізну людини у фільмі «Месники: Секретні війни»?

Хто замінить Залізну людини у фільмі «Месники: Секретні війни»?

Хто замінить Залізну людини у фільмі «Месники: Секретні війни»? (Фото: google)
Хто замінить Залізну людини у фільмі «Месники: Секретні війни»? (Фото: google)

Шанувальники кінематографічного всесвіту Marvel з нетерпінням чекають останніх пригод улюбленої команди супергероїв, і однією з найбільш гаряче обговорюваних тем є роль персонажа Тома Холланда в майбутніх кросоверах.

Читайте також: Читайте нашу рецензію на серіал “Володарі повітря” від Apple. Це новий серіал Спілберга про військових льотчиків часів другої світової війни.

Молодий актор вже встиг зарекомендувати себе в ролі Пітера Паркера, і його повернення в серії фільмів «Месники» здається лише питанням часу. Герой дебютував у фільмі «Перший месник: Громадянська війна», після чого з’явився в трьох сольних фільмах і двох частинах «Месників». Його інтерпретація Пітера Паркера була сприйнята з ентузіазмом, і глядачі чекають наступних фільмів з його участю.

Однак, незважаючи на свою молодість, Пітер вже став важливою частиною кінематографічного всесвіту Marvel. Схоже, такої думки дотримуються і в студії.


Фан-арт

За чутками, Людина-павук відіграватиме важливу роль у кросоверах «Месники 5» та «Месники 6: Секретні війни». Крім того, його роль буде схожа на роль Тоні Старка/Залізної людини у фільмах «Війна нескінченності» та «Завершення». Судячи з усього, Паркер буде лідером команди або лідером її молодшої частини.

Таким чином, роль Тома Холланда в нових фільмах «Месники» обіцяє стати однією з найяскравіших і запам’ятовуються в цій франшизі. Не виключено, що сага про Мультивсесвіт стане фіналом для цієї версії Людини-павука.

Прем’єра “Месників 5” все ще запланована на травень 2026 року, і, судячи з дати початку зйомок, переносити її поки що не планують.

Прокрутити вгору