Головна » 5 сезон “Дивних див”: Вийшов новий тізер, який вас здивує

5 сезон “Дивних див”: Вийшов новий тізер, який вас здивує

5 сезон "Дивних див": Вийшов новий тізер, який вас здивує (Фото: google)
5 сезон “Дивних див”: Вийшов новий тізер, який вас здивує (Фото: google)

Як і рок-н-рол, Едді Мансон ніколи не помре. У четвертому сезоні серіалу «Дивні дива» Джозеф Квінн представлений як Едді Мансон, майстер підземелля в клубі Hellfire Club і метал-гітарист, який взяв під своє крило Майка (Фінн Вулфхард) і Дастіна (Гейтен Матараццо).

Після того, як його несправедливо звинуватили у вбивстві своєї однокласниці, чирлідерки Кріссі Каннінгем (Грейс Ван Дін), Едді помер героєм, допомагаючи головним героям вижити в зустрічі з монстрами в «Догори дриґом». Але чи зможе Едді повернутися в п’ятому і останньому сезоні «Дивних див»?

Читайте також: Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Відбувалися дивні речі, але Куїнн ухилився від прямої відповіді на це запитання під час нещодавнього виступу на бельгійському Comic-Con FACTS.

“Я знаю, але не скажу вам”, – відповів актор шанувальнику, який запитав, чи повернеться він у наступному сезоні “Дивних див”. 

Судячи з усього, повернення героя слід очікувати в якійсь формі.

Квінн, який далі з’явиться разом із Полом Мескалем у фільмі «Гладіатор 2» і в ролі Людини-факела в перезапуску «Фантастичної четвірки» від Marvel Studios, раніше виключив можливість повернення до фінальних епізодів хіта Netflix. У розмові з THR він сказав:

Я думаю, що це важлива частина історії Едді. Це історія спокути. Я думаю, що його повністю переслідує його нездатність зробити що-небудь, щоб врятувати Кріссі, і те, наскільки безсилим він був у той момент. І очевидно, що звинувачення в цьому вбивстві є нищівним, і тоді йому доводиться переховуватися. Я думаю, що він трохи втомився відчувати себе жалюгідним і нічого не може зробити. А потім у якийсь момент у 8 епізоді перемикач клацає, і він вирішує, що збирається проявити себе. Тоді з’являється можливість, але він повинен заплатити найвищу ціну. Але він доводить собі, що він точно не боягуз.

Що стосується потенційного повторення ролі, яка привела його до суперзірки, Куїнн сказав: «Знаєте, все можливо, і я готовий до всього. Так що так, подивимося”. Прем’єра п’ятого сезону серіалу “Дивні дива” відбудеться на Netflix у 2025 році.

Прокрутити вгору