Головна » Зірка “Фантастичної четвірки” міг зіграти Людину-павука замість Тома Холланда

Зірка “Фантастичної четвірки” міг зіграти Людину-павука замість Тома Холланда

Зірка "Фантастичної четвірки" міг зіграти Людину-павука замість Тома Холланда (Фото: google)
Зірка “Фантастичної четвірки” міг зіграти Людину-павука замість Тома Холланда (Фото: google)

Ще до того, як Джозеф Квінн приєднався до кінематографічного всесвіту Marvel у ролі Джонні Шторма, майбутня зірка “Фантастичної четвірки” претендував на роль одного з найпопулярніших персонажів Marvel.

Рекомендації редакції: Найкращі фільми в історії кінопремії Оскар

У старому інтерв’ю BuzzFeed (від травня 2022 року), про яке згадували в соцмережах, актор розповів, що колись його номінували на посаду Людини-павука. Незважаючи на те, що місце в кінцевому підсумку дісталося британцю Тому Холланду, Куїнн сказав, що прослуховувався на цю роль.

Тепер Квінн грає Джонні Шторма/Людину-факела в довгоочікуваному перезапуску «Фантастичної четвірки» від Marvel Studios. До Квінна Людину-факела грали Кріс Еванс і Майкл Б. Джордан у двох різних спробах 20th Century Fox створити франшизу навколо Четвірки. Хоча мало що було розкрито про версію Marvel Family One від MCU, Куїнн каже, що картина виглядає «божевільною».

Це божевілля. Я в захваті! Досі не можу в це повірити. У нас чудова банда. Коли я розмовляв з Меттом, режисером, у нього було блискуче бачення цього проекту і нашої команди, це було легке рішення. Я точно хотіла бути частиною цього.

Зйомки “Фантастичної четвірки” розпочнуться влітку, а прем’єра відбудеться 25 липня 2025 року

Прокрутити вгору