Головна » Довгоочікуваний фільм з Томом Харді вийде восени

Довгоочікуваний фільм з Томом Харді вийде восени

Довгоочікуваний фільм з Томом Харді вийде восени (Фото: google)
Довгоочікуваний фільм з Томом Харді вийде восени (Фото: google)

Коли Netflix оголосив свій список випусків на 2024 рік у лютому, у ньому не було жодного конкретного фільму… Деякі глядачі задавалися питанням, коли вийде фільм Гарета Еванса «Хаос». Було багато спекуляцій щодо причин його затримки, оскільки перезйомки відбулися на початку 2023 року.

З’ясувалося, що “Спустошення” цього року знову не увійшло до списку Netflix.

Тепер є хороші новини: новий фільм режисера “Рейду” побачить світ. За даними джерел World of Reel, довгоочікуваний фільм з Томом Гарді в головній ролі очікується наприкінці 2024 року. Не дивуйтеся, якщо цей фільм з’явиться на фестивалі TIFF у Торонто у вересні, хоча цілком можливо, що Netflix просто випустить його на сервісі.

Виробництво “Спустошення” припинилося у жовтні 2021 року. Оскільки режисер відомий своєю скрупульозністю, він вирішив перезняти проект на початку минулого року.

Подробиць про сюжет фільму майже не було, лише синопсис, який вийшов до початку виробництва в липні 2021 року:

Після того, як угода з наркотиками йде шкереберть, детектив повинен пробитися через злочинний світ, щоб врятувати відчуженого сина політика, розплутуючи темну мережу змови та корупції у своєму місті.

Судячи з усього, Еванс весь цей час працював над проектом. Перезйомки, судячи з усього, лише відклали реліз.

Варто зазначити, що восени 2024 року також вийде «Веном 3» з Томом Харді, який стане останнім сольним фільмом за коміксами для героя.

Прокрутити вгору