Головна » Чорна кішка Сідні Суїні – новий любовний інтерес Пітера до фільму «Людина-павук 4»

Чорна кішка Сідні Суїні – новий любовний інтерес Пітера до фільму «Людина-павук 4»

Чорна кішка Сідні Суїні - новий любовний інтерес Пітера до фільму «Людина-павук 4» (Фото: google)
Чорна кішка Сідні Суїні – новий любовний інтерес Пітера до фільму «Людина-павук 4» (Фото: google)

Новини про майбутній фільм «Людина-павук 4» з’являються з регулярною періодичністю, і він привернув увагу фанатів всесвіту Marvel.

Сідні Суїні, молода актриса, яка вже встигла завоювати серця глядачів своїм талантом і харизмою, познайомиться з Томом Холландом, який виконує роль Пітера Паркера, в новому проекті кінематографічного всесвіту Marvel. Зазначається, що у фільмі “Людина-павук 4” Феліція Харді буде головним любовним інтересом головної героїні.

Тепер стало відомо, що Сідні Суїні може зіграти роль Феліції Харді, відомої як Чорна кішка. Один із найскладніших і найзагадковіших персонажів у світі Людини-павука, цей персонаж обіцяє привнести у франшизу нову інтригу та сюжетні повороти.

За сюжетом, Чорна кішка і Пітер Паркер утворюють складний любовний трикутник з Мері Джейн Вотсон, яку грає Зендая. Останній нібито почне згадувати, хто такий Петро.

Але це не єдина цікава деталь про Людину-павука 4. Згідно з повідомленнями, Чорна кішка та її батько матимуть минуле, пов’язане з могутнім кримінальним авторитетом Кінгпіном. Феліція Харді може мати намір помститися за те, що він зробив з її сім’єю.

Цікаво, що Сідні Суїні вже працював над всесвітом Людини-павука від Sony, знявшись у коміксі «Мадам Павутина». Схоже, Sony Pictures вирішила, що після провалу недавнього фільму ніщо не заважає Суїні потрапити в MCU і не заплутати глядачів.

Очікується, що зйомки фільму “Людина-павук 4” розпочнуться у вересні 2024 року, а прем’єра, ймовірно, відбудеться наприкінці 2025 року.

Прокрутити вгору