Головна » Фільм “Шибайголова” з Беном Аффлеком вийде на Disney+

Фільм “Шибайголова” з Беном Аффлеком вийде на Disney+

Фільм "Шибайголова" з Беном Аффлеком вийде на Disney+ (Фото: google)
Фільм “Шибайголова” з Беном Аффлеком вийде на Disney+ (Фото: google)

У світі потокових сервісів, що швидко розвиваються, Disney+ продовжує радувати своїх передплатників новими проектами. Останніми роками компанія активно розширює асортимент контенту, особливо якщо мова йде про екранізації Marvel.

Читайте також: Найкращі фантастичні фільми: Добірка

Найновіше DLC, пов’язане з Marvel, – це вихід фільму «Шибайголова» з Беном Аффлеком у головній ролі на сервісі. Фільм за коміксом буде доступний передплатникам з 1 травня 2024 року.

Фільм “Шибайголова” з Беном Аффлеком: Що відомо

Фільм за коміксами був випущений у 2003 році, зібравши 179 мільйонів доларів у всьому світі з бюджетом 78 мільйонів доларів. Режисером і сценаристом виступив Марк Стівен Джонсон («Примарний гонщик»). Головну роль сліпого адвоката і борця за справедливість Метта Мердока виконав Бен Аффлек.

Фільм отримав змішані відгуки критиків (43% на Rotten Tomatoes). У 2004 році була випущена режисерська версія з рейтингом R, а в 2005 році вийшов невдалий спін-офф «Електра». Права на франшизу повернулися Marvel, яка перезапустила історію у форматі телесеріалу на Netflix з Чарлі Коксом у головній ролі.

Випуск «Шибайголови» на Disney+ підкреслює стратегію платформи щодо охоплення широкого кола аудиторії. Подібні дії, що дозволяють надавати контент від різних жанрів і студій, можуть призвести до збільшення кількості передплатників, зацікавлених у різноманітті пропонованого контенту.

Прокрутити вгору