Головна » Зірка фільму “Барбі” зіграє у фільмі “Ілюзія обману 3”

Зірка фільму “Барбі” зіграє у фільмі “Ілюзія обману 3”

Зірка фільму "Барбі" зіграє у фільмі "Ілюзія обману 3" (Фото: google)
Зірка фільму “Барбі” зіграє у фільмі “Ілюзія обману 3” (Фото: google)

Зірка фільму “Барбі”, Аріана Грінблатт, мабуть, одна з найбільш швидкозростаючих зірок Голлівуду. Молода актриса почала отримувати визнання за свої невеликі ролі в таких фільмах, як «Месники: Війна нескінченності» та «Любов і монстри», але по-справжньому зробила свій прорив у 2023 році з «65», «Барбі» та «Асокою».

Читайте також: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

Пізніше цього року вона з’явиться в екранізації Borderlands, а нещодавно стала частиною іншого великого проекту. Грінблатт приєдналась до акторського складу франшизи «Тепер ти бачиш мене».

Як повідомляє Deadline, Грінблатт приєднується до зірок, що повернулися, Джессі Айзенберга, Вуді Харрельсона, Дейва Франко та Марка Руффало. Враховуючи, що подробиці сюжету триквела тримаються в секреті, інформація про характер Аріани залишається невідомою.

Режисер фільмів “Веном” і “Ласкаво просимо в Зомбіленд” Рубен Флейшер взяв на себе обов’язки режисера сиквела. Lionsgate офіційно анонсував стрічку минулого року, а виробництво має розпочатися в травні. Це буде перша частина серіалу з 2016 року, коли сиквел зібрав у прокаті 335 мільйонів доларів. Перший фільм серії вийшов на екрани трьома роками раніше, у 2013 році, заробивши 351 мільйон доларів.

Судячи з усього, прем’єра триквела запланована на 2025 рік, але точна дата виходу поки не оголошена.

Прокрутити вгору