Головна » Нове розкриття сюжету фільму «Капітан Америка 4»: Подробиці

Нове розкриття сюжету фільму «Капітан Америка 4»: Подробиці

Нове розкриття сюжету фільму «Капітан Америка 4» (Фото: google)
Нове розкриття сюжету фільму «Капітан Америка 4» (Фото: google)

Marvel Studios розкрила нові подробиці про фільм “Капітан Америка: Прекрасний новий світ“, які відповідають на велику таємницю, що оточує акторський склад “Громовержців”.

Нові подробиці сюжету фільму «Капітан Америка: Прекрасний новий світ» від Marvel Studios пояснюють, чому один цікавий персонаж потрапив до першої команди Громовержці у MCU. Було підтверджено, що «Капітан Америка: Прекрасний новий світ» знаходиться в розробці незабаром після виходу 4 фази «Сокола і Зимового солдата». Майбутній проект стане дебютом Ентоні Макі в ролі нового Капітана Америки в MCU. Тім Блейк Нельсон, Денні Рамірес, Лів Тайлер і Карл Ламблі з’являться разом з ним у фільмі «Капітан Америка: Прекрасний новий світ», повторивши свої ролі з попередніх частин MCU.

У фільмі «Капітан Америка: Прекрасний новий світ» Сем Вілсон протистоятиме Лідеру, він же Семюел Стернс. Нельсон вперше з’явиться в MCU через 16 років після свого перетворення в «Неймовірному Халку». Однак Лідер буде не єдиним антагоністом «Прекрасного нового світу». Нові подробиці сюжету розкриті на CinemaCon 2024, які підтверджують, що Сем Вілсон також зіткнеться з новообраним президентом США Таддеусом Россом. Після трагічної смерті Вільяма Херта роль президента Росса візьме на себе Гаррісон Форд. І у нього є цікава пропозиція для Сема Вілсона, яка може відповісти на основні питання Фази 5.

Президент Росс хоче відродити Месників у фільмі «Капітан Америка: Прекрасний новий світ»


Капітан Америка: Прекрасний новий світ

Окрім оприлюднення перших зображень, на яких зображені Сем Вілсон (Ентоні Макі) та президент Росс (Гаррісон Форд) у фільмі «Капітан Америка: Прекрасний новий світ». Marvel Studios також показала відвідувачам відеоматеріали з майбутнього проекту. На кадрах видно, як Ісая Бредлі починає стріляти в президента Росса на заході, діючи як сплячий агент, як Бакі Барнс, коли той був Зимовим солдатом. Однак ці кадри також містять один важливий сюжетний момент, який вплине на кілька майбутніх проектів 5 і 6 фаз MCU. Йдеться про те, як президент Росс звертається до Сема Вілсона з ідеєю зібрати нову команду Месників.

З тих пір, як у фільмі «Месники: Завершення» загинули та пішли на пенсію деякі з оригінальних членів команди Месників, статус групи залишався незрозумілим. Протягом саги про Мультивсесвіт було представлено багато нових потенційних учасників. Але поки що не було жодних ознак того, що вони об’єднаються, щоб сформувати нову команду. Це зміниться у фільмі «Капітан Америка: Прекрасний новий світ». Хоча неясно, чи візьме на себе Сем Вілсон відповідальність за створення та керівництво командою супергероїв. Однак, якщо Сем Вілсон відмовиться, амбіції президента Росса можуть бути реалізовані в іншому проекті Фази 5.

Нове розкриття сюжету фільму «Капітан Америка 4» пояснює, чому утворилися Громовержці


Капітан Америка: Прекрасний новий світ

На виставці D23 Expo у вересні 2022 року глава Marvel Studios Кевін Файгі представив акторський склад майбутнього фільму 5 фази «Громовержці». Команда буде заповнена лиходіями та антигероями з історії MCU. Однак Бакі Барнс (Себастьян Стен) не є звичайною людиною в цій групі, оскільки він відмовився від своєї лиходійської кар’єри Зимового солдата після того, як оговтався від наслідків ГІДРИ у Ваканді. Нові подробиці сюжету фільму «Капітан Америка: Прекрасний новий світ» від CinemaCon можуть дати відповідь на питання: Чому він включений до акторського складу «Громовержців». І це незважаючи на те, що він відійшов від свого лиходійського минулого.

Нові кадри фільму «Капітан Америка: Прекрасний новий світ» показують, що президент Росс хоче, щоб нову команду Месників очолювала людина, схожа на Капітана Америку, схожу на Стіва Роджерса в оригінальному акторському складі. Якщо Сем Вілсон відхилить пропозицію, Бакі Барнс може стати наступним найкращим варіантом для Капітана Америки, оскільки він також суперсолдат. «Громовержці» можуть бути спробою президента Росса створити власну команду Месників без участі Сема Вілсона. А також його бажання, щоб Капітан Америка очолив групу, пояснює, чому Барнс був завербований. Однак це може створити серйозні проблеми для інавгураційної пригоди Громовержців.

Є проблеми з Бакі Барнсом, який очолює “Громовержців


Сокіл і Зимовий солдат

Бакі Барнс (Себастьян Стен) завжди з’являвся в MCU разом із версією Капітана Америки. Спочатку зі Стівом Роджерсом, а потім із Семом Вілсоном у фільмі «Сокіл і Зимовий солдат». Барнс виступає в ролі приземленого і суворого помічника. Тому важко уявити, що він очолить власну команду, особливо таку непостійну, як Громовержці. У майбутню команду увійдуть такі непередбачувані персонажі, як Привид, Таскмайстер і американський агент Джон Уокер, останній з яких вже не раз конфліктував з Бакі Барнсом і Семом Вілсоном, що може стати поганою прикметою для команди Громовержців.

Якщо Бакі Барнс може бути схожим на Капітана Америку, якого президент Росс шукає, щоб очолити Громовержців, він далеко не настільки героїчний, щоб очолити справжню команду Месників. Це може надати ваги теорії про те, що до кінця своєї першої місії Громовержці перетворяться на версію Темних Месників від Marvel Comics, і ця команда буде набагато краще підходити для когось на кшталт колишнього Зимового солдата. Хоча питання про включення Бакі Барнса в «Громовержців» можна вирішити за допомогою цих даних «Капітан Америка: Прекрасний новий світ», все ще залишається багато питань, на які потрібно відповісти.

Світова прем’єра фільму «Громовержці» запланована на 1 травня 2025 року.

Прокрутити вгору