Головна » Фільм «Громовержці» може стати фільмом-сюрпризом для команди

Фільм «Громовержці» може стати фільмом-сюрпризом для команди

Фільм «Громовержці» може стати фільмом-сюрпризом для команди (Фото: google)
Фільм «Громовержці» може стати фільмом-сюрпризом для команди (Фото: google)

До дебюту нового фільму про антигероїв кінематографічного всесвіту Marvel «Громовержці» залишилося трохи більше року. Поки виробництво триває, цього тижня під час CinemaCon ми отримали важливу та несподівану інформацію про проект.

Читайте також: Хто замінить Залізну людини у фільмі «Месники: Секретні війни»?

У рамках презентації Walt Disney Studios на шоу глава Marvel Studios Кевін Файгі представив нову версію назви «Громовержці», підтвердивши, що нинішня назва — «Громовержці». За словами Файгі, зірочку пояснять наративними термінами:

“Це офіційна назва, і ми більше не будемо про це говорити, поки фільм не вийде”.

Ця нова деталь викликала шквал спекуляцій про команду і про те, чи може вона провести ребрендинг у майбутньому. Зокрема, деякі задаються питанням, чи є шанс, що Громовержці в кінцевому підсумку стануть Темними Месниками.

Чи стане фільм «Громовержці» фільмом «Темні месники»?

На сторінках Marvel Comics концепція Темних Месників зародилася під час події «Темне правління», коли головні Месники були розпущені урядом після «Таємного вторгнення». За їхньої відсутності Норман Озборн намагається використати статус Месників, щоб приховати свою таємну команду лиходіїв та антигероїв на видноті.

Звичайно, потенційне перетворення Громовержців на Темних Месників у MCU, ймовірно, не відбулося б так само, особливо коли майже всі підтверджені члени екіпажу не мають надздібностей. Тим не менш, якщо Месники дійсно будуть розформовані, про що свідчать нові подробиці навколо фільму «Капітан Америка: Прекрасний новий світ», логічно, що Валентина Аллегра де Фонтен (Джулія Луї-Дрейфус) і президент Росс (Харрісон Форд) можуть використати цей вакуум влади, щоб перезапустити команду. (Перейменування «Громовержців» на «Темних Месників» також допомогло б продати концепцію фільму ширшій аудиторії, але це вже інша історія.)

Фільм за коміксами вийде в кінотеатрах 5 травня 2025 року.

Прокрутити вгору