Головна » Marvel Studios підтвердили ключову зміну в майбутніх проектах MCU

Marvel Studios підтвердили ключову зміну в майбутніх проектах MCU

Marvel Studios підтвердили ключову зміну (Фото: google)
Marvel Studios підтвердили ключову зміну (Фото: google)

За лаштунками в Marvel Studios відбуваються зміни, включаючи розробку більшої кількості проектів, ніж буде запущено у виробництво і випущено.

Генеральний директор Боб Айгер розповів про те, як студія переосмислює свій підхід до виробництва фільмів. Особливо в Marvel Studios, прагнучі покращити якість, а не кількість.

Читайте також: Marvel Studios анонсувала свій другий проект, який отримає 3 сезон

Цей крок стався після занепокоєння фанатів з приводу розмиття фокусу Marvel через розширення телевізійного контенту разом зі збільшенням кількості релізів фільмів.

Оскільки MCU сприймається як пониження рейтингу в порівнянні з «Сагою про нескінченність» у 2020-х роках, Disney і Marvel продовжать змінювати свої творчі та бізнес-процеси.

Marvel буде розробляти більше, ніж виробляти


Студії Marvel

Керівник відділу потокового передавання, телебачення та анімації Marvel Studios Бред Віндербаум підтвердив ключову зміну в процесі розробки MCU.

В інтерв’ю виданню Comicbook Віндербаум розповів, що вводиться нова система, щоб скоротити кількість проектів, що випускаються.

Він також зазначив, що тепер вони працюватимуть більше як традиційна студія, а Marvel Studios цілеспрямовано розвиватиме більше, ніж вироблятиме.

У нас є нова закулісна система в Marvel Studios… Зараз ми більше схожі на традиційну студію, ми більше розвиваємося, ніж насправді виробляємо…

Це помітна зміна в порівнянні з попередньою стратегією Marvel Studios, яка використовувалася під час «Саги нескінченності» і навіть Фази 4 (яка включала 15 серіалів і фільмів за два роки), коли практично кожен проект, розроблений студією за допомогою сюжету і сценарію, був знятий і в кінцевому підсумку випущений.

Крім того, Віндербаум у розмові з The Hollywood Reporter підтвердив, що спочатку вони змогли створити все, що захочуть, щоб запустити Disney+ і мати дім для нових ідей Marvel. Але тепер вони будуть уважніше підходити до вибору:

Так, звичайно, світ змінився. Початкова ідея полягала в тому, що ми можемо створити все, що захочемо, щоб керувати Disney+ і мати дім для нових ідей Marvel. Тепер ми повинні бути трохи обережнішими у своєму виборі.

Він додав, що телебачення звільняє через свою довгу форму, даючи глядачам можливість побачити, як персонажі можуть розквітати несподіваним чином.

Але одна річ, яку дає телебачення, полягає в тому, що, оскільки це довша форма, і дія відбувається протягом більш тривалого часу, а не лише двох годин, ми можемо спостерігати за персонажами Marvel і бачити, як вони можуть розквітнути несподіваним чином. Тож ми все ще можемо бути трохи більш експериментальними та ризикувати, але, як і в усьому іншому, ви вчитеся на ходу.

Виконавчий директор підтвердив, що персонажі, як і раніше, лежать в основі всього, що робить Marvel, і їхній основний принцип, як і раніше, обертається навколо героїв:

Ми завжди знали це, але одна річ, яку я зрозумів, це те, що персонажі, як і раніше, є основою всього, що ми робимо. Створення розважальних, кумедних персонажів, здатних навчити емпатії, стати дзеркалом для глядачів та емоційним провідником для людей – наш головний принцип.

Що означають абревіатури в Marvel Studios для майбутніх проектів?

Ні для кого не секрет, що Боб Айгер хоче повернути Marvel Studios до того стану, в якому вона була в дні слави 2010-х років.

Засідка з контентом Disney+ не спрацювала. Деякі шоу сподобалися багатьом фанатам, але випадкові глядачі втратили інтерес через збільшений обсяг.

У майбутньому не тільки якість переважатиме над кількістю, але й головні герої також матимуть пріоритет.

2024 рік – це рік відновлення, а «Дедпул і Росомаха» – єдиний фільм MCU, який вийде в кінотеатрах цього року. Це ідеальна можливість дати шанувальникам час, щоб надолужити життєво важливий контент, як-от другий сезон «Локі», і згадати, як це бути терплячим для проекту Marvel.

Незважаючи на те, що Disney+ не стоїть на місці, Marvel також займається кримінальним звинуваченням і подальшим звільненням Джонатана Мейджорса, який був причетний до планів створення нового головного антагоніста всесвіту – Канга.

«Месники 5», який більше не буде називатися «Династія Канга», ризикує не виправдати надій на касові збори. Ще кілька років тому Disney і Marvel не могли навіть подумати про таку можливість.

Тому все, що відтепер робить Marvel Studios, буде спрямоване на відновлення довіри фанатів та залучення ширшої аудиторії.

«Капітан Марвел 2» – найменш бюджетний фільм MCU в історії, тому нікого не варто дивувати якимось кардинальним змінам за лаштунками.

Прокрутити вгору