Головна » Marvel Studios анонсувала свій другий проект, який отримає 3 сезон

Marvel Studios анонсувала свій другий проект, який отримає 3 сезон

Marvel Studios анонсувала свій другий проект, який отримає 3 сезон (Фото: google)
Marvel Studios анонсувала свій другий проект, який отримає 3 сезон (Фото: google)

Один із ключових продюсерів Marvel Studios щойно підтвердив, що друге шоу компанії продовжиться третім сезоном.

Читайте також: Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

Першим, який отримав три сезони, став мультсеріал «Що, якщо…?», другий з яких вийшов наприкінці 2023 року. Дата виходу третього сезону не підтверджена, але перший погляд на майбутні епізоди вже з’явився.

Жоден із серіалів Marvel Studios не вийшов за межі двох сезонів; фактично єдиним, хто отримав більше одного сезону, був Локі. І цей проект, схоже, не отримає третього запуску найближчим часом, якщо взагалі отримає.

Marvel Studios підтвердила ще один третій сезон для Disney+

Студія Marvel

В інтерв’ю Comicbook.com керівник відділу потокового передавання, телебачення та анімації Marvel Studios Бред Віндербаум випадково розповів про ще один проект, який отримає третій сезон.

Віндербаум зазначив, що вони розробляють третій сезон “Людей Ікс ’97“. Раніше було відомо, що зараз ведеться робота над другим сезоном, але все інше залишилося непідтвердженим.

Коли The Hollywood Reporter повідомив, що творець “Людей Ікс ’97” Бо ДеМайо був звільнений напередодні прем’єри шоу, в повідомленні йшлося про те, що він вже завершив роботу над другим сезоном і обговорює ідеї для третього.

Таким чином, третій сезон “Людей Ікс ’97” стане першим, в якому з’явиться новий креативний директор і головний сценарист, ім’я якого поки не оголошено.

Єдиний багатосерійний проект Marvel Studios, який має три сезони, це «Що, якщо…?». Очікується, що ці епізоди вийдуть або пізніше цього року, або у 2025 році.

Попередня чутка від інсайдера KC Walsh стверджувала, що Marvel Studios планує продовжити «Людей Ікс ’97» протягом чотирьох сезонів.

Куди може привести третій сезон «Людей Ікс ’97»?

Важко уявити, що саме включатиме 3 сезон «Людей Ікс ’97», оскільки шанувальникам ще належить пройти два сезони. Зайве говорити, що з цими персонажами можна розповісти ще багато історій.

Наприклад, мультсеріал ще не побачив багато культових лиходіїв, які повинні бути в центрі уваги. Приклади включають злого клона Кейбла Страйф, мерзенного любителя парку розваг «Аркада» та «Натиск», розумну псіонічну сутність, народжену розумом Ксав’є та Магнето.

Можливо, вони захочуть залучити Кассандру Нову, божевільну сестру-близнюка Чарльза Ксав’єра, яка стане головною лиходійкою в майбутньому фільмі MCU «Дедпул 3», де її зіграє Емма Коррін.

Також було б цікаво подивитися, як ностальгічне шоу адаптує деякі сучасні сюжети коміксів про Людей Ікс, такі як Крука та машина воскресіння.

Важливо зазначити, що те, що щось знаходиться в розробці, не означає, що воно коли-небудь побачить світ. Однак, враховуючи, наскільки тепло прийняли Людей Ікс ’97, неважко уявити, що мультсеріал матиме світле майбутнє, якщо глядацька аудиторія, інтерес та прийом залишаться високими.

Люди Ікс ’97 зараз транслюються на Disney+.

Прокрутити вгору