Головна » Колман Домінго може зіграти лиходія з «Світу Юрського періоду 4»

Колман Домінго може зіграти лиходія з «Світу Юрського періоду 4»

Колман Домінго може зіграти лиходія з «Світу Юрського періоду 4» (Фото: google)
Колман Домінго може зіграти лиходія з «Світу Юрського періоду 4» (Фото: google)

У світі голлівудських новин стався справжній вибух: колоритний актор Колман Домінго може зіграти центральну роль у новій частині франшизи «Світ Юрського періоду».

Рекомендації Кіно Клубу: Новий “Світ Юрського періоду” виглядає дешево – вийшов трейлер “Теорії хаосу”

Згідно з останніми повідомленнями інсайдера Деніела Ріхтмана, режисер Гарет Едвардс (“Годзілла“, “Зоряні війни: Ізгой-один“, “Творець“) розглядає Домінго на роль лиходія у майбутньому фільмі серіалу. Цікаво, що ходять чутки, що актор претендує на роль Канга Завойовника в кінематографічному всесвіті Marvel замість Джонатана Мейджорса.

За всю свою кар’єру Домінго вже встиг зарекомендувати себе як різнобічний актор. Він з легкістю може втілити в життя найрізноманітніших персонажів. Його талант і харизма дозволяють йому досягати успіху як в комедійних, так і в драматичних ролях. А ось роль лиходія в культовій франшизі «Світ Юрського періоду» могла стати справжнім випробуванням його акторської майстерності.

Кіноексперти вже почали обговорювати, як Домінго зможе перевтілитися для цієї ролі. Його емоційна гнучкість і здатність грати складних персонажів можуть зробити його ідеальним кандидатом на втілення таємничого та небезпечного лиходія у світі динозаврів.

Однак, поки офіційної інформації про кастинг Домінго немає, шанувальники серіалу залишаються в очікуванні.

Зйомки фільму “Світ Юрського періоду 4” розпочнуться 31 липня. Прем’єра фільму запланована на 2 липня 2025 року.

Прокрутити вгору