Головна » Новий “Світ Юрського періоду” виглядає дешево – вийшов трейлер “Теорії хаосу”

Новий “Світ Юрського періоду” виглядає дешево – вийшов трейлер “Теорії хаосу”

трейлер "Теорії хаосу"
Вийшов трейлер “Теорії хаосу”

«Світ Юрського періоду: Теорія хаосу» – наступний проєкт знаменитої франшизи, який стане мультсеріалом.

Netflix представив тизер-трейлер і постер комп’ютерного анімаційного пригодницького шоу, в якому Нубларська шістка возз’єднується через шість років після подій, що відбулися в мультсеріалі «Світ Юрського періоду: Крейдяний табір». Вони розкривають змову, яка загрожує як динозаврам, так і людству.

Ви можете подивитися відео нижче:

трейлер “Теорії хаосу”

З деяких кадрів видно, що комп’ютерна графіка не найдорожча:

Члени «Нубларської шістки» щосили намагаються закріпитися за межами островів, подорожуючи світом, який тепер наповнений динозаврами та людьми, які хочуть завдати їм шкоди. Возз’єднавшись після трагедії, група об’єднується під час втечі.

Прем’єра мультсеріалу відбудеться 24 травня 2024 року на Netflix.

Новий фільм у всесвіті «Світу Юрського періоду» вийде наступного року. З чуток, одну з головних ролей зіграє Скарлетт Йоханссон.

«Світ Юрського періоду: Крейдяний табір» – це анімований телевізійний серіал, що вивчаємо нові пригоди групи дітей, які випадково потрапили в світ динозаврів. У цьому серіалі вони досліджують крейдяні ліси, зустрічають різноманітних динозаврів, вчаться працювати в команді та розвиваються як особистості. Серіал пропонує сприятливе середовище для вивчення наукових фактів про динозаврів, а також навчає дітей цінним життєвим навичкам, таким як співпраця, взаємодопомога та вирішення проблем.

Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

Прокрутка до верху