Головна » Іванна Сахно: Молода українська акторка, яка здивувала Голлівуд

Іванна Сахно: Молода українська акторка, яка здивувала Голлівуд

Іванна Сахно – голлівудська акторка, що народилася в Україні. Її визнають завдяки ролям у таких проектах, як ситком “Леся+Рома”, український фільм “Іван Сила”, голлівудський блокбастер “Тихоокеанський рубіж: Повстання” та багатьох інших.

Незважаючи на свій світовий успіх та визнання, Іванна залишається однією з тих знаменитостей, які залишаються вірними своїм коріням та голосно говорять про Україну. Давайте дізнаємося більше про цю талановиту акторку та про те, в яких проектах вона з’являлася.

Читайте також: Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

Хто така Іванна Сахно?

Іванна Сахно – молоде обличчя України у світі Голлівуду. Вона переїхала з Києва до Ванкувера у віці 13 років для отримання акторської освіти. Під час одного з майстер-класів вона познайомилася з кастинг-директорами, які відкрили таких зірок, як Леонардо Ді Капріо, Джулія Робертс та Емма Вотсон. Так почалася її кар’єра в світовому кіно.

Іванна багато експериментувала з різними жанрами кіно: від малобюджетних до дорогих стрічок, від кліпів світових зірок до інших проектів. Проте, справжнє визнання прийшло після її участі у “Зоряних війнах”. У 2021 році стало відомо, що Іванна Сахно отримала роль у спін-оффі “Мандалорця” під назвою “Асока”.

Офіційний трейлер “Асока”

Активна підтримка України

Попри свою успішну кар’єру, Іванна Сахно завжди пам’ятає про свої коріння та активно підтримує Україну. Вона приєдналася до акції підтримки українських політв’язнів, виступаючи на червоній доріжці Каннського кінофестивалю з табличками з написами #FreeSavchenko, #FreeSentcov у 2015 році.

Після початку вторгнення Росії Іванна активно бере участь у мітингах на підтримку України та співпрацює з українськими благодійними організаціями. Вона також регулярно відвідує Україну та закликає світ об’єднатися та підтримати українців у боротьбі за свою країну.

Фільмографія

Іванна Сахно знялася у таких фільмах та серіалах:

  • “Іван Сила”
  • “Дерево тіл”
  • “Тихоокеанський рубіж: Повстання”
  • “Шпигун, який мене кинув”
  • “Пік страху”
  • “Леся+Рома”
  • “Меломанка”
  • “Асока”

Українці вдячні Іванні за її підтримку та голосний заклик до допомоги українській армії. Оберіть фільм або серіал з участю цієї талановитої акторки та насолоджуйтесь переглядом, підтримуючи молоде обличчя України, яке підкорює Голлівуд.

Прокрутити вгору