Головна » Лицарство для Крістофера Нолана: почесний титул за кінематографічні здобутки

Лицарство для Крістофера Нолана: почесний титул за кінематографічні здобутки

Лицарство для Крістофера Нолана
Лицарство для Крістофера Нолана

Після блискучого успіху фільму “Оппенгеймер” на церемонії “Оскар” цього року, король Чарльз оголосив про призначення Крістофера Нолана лицарем за його видатні досягнення в кінематографії. За словами Variety, дружина режисера та продюсерка Емма Томас також отримає титул леді.

Лицарство для Крістофера Нолана

Крістофер Нолан, відомий своїми грандіозними кінопроектами, отримав свій перший “Оскар” за режисуру біографічної стрічки про Роберта Оппенгеймера, який стояв за створенням першої атомної бомби. Фільм “Оппенгеймер” здобув неабияне визнання, отримавши 13 номінацій та вигравши 7 престижних нагород, включаючи найкращий фільм.

Це не перший успіх Нолана на кінополях. Раніше він був номінований восьмиразово у різних категоріях за фільми, такі як “Пам’ятай” і “Дюнкерк”. Разом зі своєю дружиною-продюсеркою Емма Томас вони створили такі кінематографічні шедеври, як “Початок”, “Інтерстеллар”, “Темний лицар”, “Бетмен: Початок” та “Тенет”.

Зараз відомо, що прибутки від фільму “Оппенгеймер” склали 100 мільйонів доларів.

Крім того, Тед Сарандос, керівник Netflix, також буде відзначений за його внесок у кінопромисловість. Він отримає звання Командора Ордена Британської імперії за свої досягнення в творчих індустріях. Що є однією з найпрестижніших нагород у Великій Британії. Сарандос приєднався до Netflix у 2000 році і відтоді був одним із ключових фігур у розвитку та успіху платформи, запустивши такі проекти, як серіал “Корона”.

Визнання заслуг Крістофера Нолана та Теда Сарандоса відбудеться під час традиційної церемонії інвеститури, на якій особисто нагороди вручає старший член королівської родини.

Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes

Прокрутка до верху