Головна » Вихід фільму “Людина-павук 4”: Сем Реймі дав свої коментарі

Вихід фільму “Людина-павук 4”: Сем Реймі дав свої коментарі

Вихід фільму "Людина-павук 4": Сем Реймі дав свої коментарі (Фото: google)
Вихід фільму “Людина-павук 4”: Сем Реймі дав свої коментарі (Фото: google)

Режисер Сем Реймі спростував нещодавні чутки про те, що він повертається до Marvel, щоб зняти “Людину-павука 4“. І ми не говоримо про продовження фільму «Людина-павук: Додому шляху нема».

Читайте також: Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes

Говорячи про чутки в Інтернеті про те, що він працює над «Людиною-павуком 4» з Тобі Магуайром, Реймі сказав: «Ну, я ще не чув про це – я читав про це, але я ще не працюю над цим».


Фотографії Sony

Багато шанувальників зачепилися за слово “до побачення” і дійшли висновку, що Реймі обмірковує цю ідею. Однак у довшій відповіді Реймі поставив під сумнів логіку того, що Marvel і Sony повернуться до нього, щоб ще раз спробувати реалізувати скасований проект, коли вони вже досягли великого успіху з трилогією про героїв Тома Холланда.

Я не говорив про це з Тобі, але, можливо, він розмовляв з Marvel або Columbia Pictures. Але я щойно працював з Marvel над фільмом під назвою «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля». Тому у мене з ними хороші стосунки. Я впевнений, що знав би про це, якби фільм був у розробці. Думаю, я б знав. Я не знаю.

Зірка “Людини-павука 3” Томас Хейден Черч нещодавно оголосив про повернення режисера Сема Реймі до “Людини-павука 4“. Актор щиро вірить, що це все ж таки станеться.

Спочатку передбачалося, що Сем Реймі стане режисером фільму «Людина-павук 4», в якому повинен був з’явитися Стерв’ятник (Джон Малкович). На даний момент ходять чутки, що режисер “Форсажу” Джастін Лін може стати режисером наступного фільму про Людину-павука з Томом Холландом.

Прокрутка до верху