Головна » Актор розчарований скасуванням фільму “Людина-павук 4” – зовнішність Ящірки підтверджена

Актор розчарований скасуванням фільму “Людина-павук 4” – зовнішність Ящірки підтверджена

Людина-павук 4
Можливий головний противник із фільму “Людина-павук 4”

Курт Коннорс у виконанні Ділана Бейкера був одним із персонажів, чиї сюжетні арки мали бути розширені у фільмі Сема Реймі «Людина-павук 4».

Хоча глядачі так і не побачили, як Коннорс перетворився на Ящірку під час трилогії Реймі, режисер мав намір представити лиходія в четвертій частині, проте Sony зрештою вирішила піти в іншому напрямку. Це рішення досі не дає спокою Бейкеру, як він зазначив у розмові з ComicBook.

“Мушу сказати, що коли Сем Реймі подзвонив мені і сказав, що не збирається знімати «Людину-павука 4», я був розчарований. Він почав розповідати мені про сценарій, який він написав і був готовий до зйомок, але зробити це на той момент було неможливо.” – заявив Бейкер.

Бейкер каже, що фільм мав на меті дослідити ящірку, так само, як попередні фільми про Людину-павука досліджували інших персонажів.

“Фільм дозволив би Ящірці вийти на вулицю і побачити світ, і це [скасування фільму] просто вбило мене. Я б із задоволенням це зробив. На щастя, Ріс Еванс був чудовим, і мені довелося сказати: “Дуже молодець”, хоча я хотів би це зробити.” – сказав актор.

Багато хто давно мріяв про те, що Реймі нарешті стане режисером «Людини-павука 4» після стількох років. Запити відновилися після того, як Реймі приєднався до кінематографічного всесвіту Marvel, щоб зняти Доктора Стренджа в Мультивсесвіті божевілля, а Тобі Магуайр знову з’явився в ролі Пітера Паркера у фільмі «Людина-павук: Додому шляху нема». При цьому нещодавно стало відомо, що режисер не виключає такої можливості.

Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

Прокрутити вгору