Головна » Найкращі детективні серіали 2023 року

Найкращі детективні серіали 2023 року

Найкращі детективні серіали 2023 року (Фото: google)
Найкращі детективні серіали 2023 року (Фото: google)

Хто вбивця, якщо не дворецький? Чому слідчий не помічає доказів і не заарештує маніяка, якого глядачі вирахували вже у другій-третій серії! Ніхто не проведе шанувальників Конан Дойла, або якщо вони просто не зізнаються в цьому. Для любителів головоломок пропонуємо добірку найкращих детективних серіалів, що вийшли на екрани у 2023 році – кіно, зняте в різних країнах світу.

Читайте також: Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

Покерфейс (2023)

Свіжий серіал із захоплюючим сюжетом

РейтингIMDb – 7.8

Покерфейс – це захоплюючий серіал, який розповідає про пригоди робітниці казино на ім’я Чарлі Кейл. Вона має надприродну здатність визначати, чи обманює людина в конкретний момент. Коли її колега загадковим чином помирає, Чарлі вирішує розслідувати справу та підозрює в цьому сина керівника.

Трейлер

За межами раю (2023)

Високий рівень злочинності в невеликому містечку

РейтингIMDb – 7.4

Цей британський детективний серіал є спін-офом проєкту “Смерть у раю”. Інспектор Гудман переїжджає з сонячного карибського острова Сент-Марі до невеликого англійського містечка разом із нареченою Мартою. Він сподівався на спокійне життя, але рівень злочинності виявився дуже високим, і йому знову доводиться розслідувати справи.

Трейлер

Мозковий штурм (2023)

Цікавий корейський серіал у жанрі детективу

РейтингIMDb – 6.6

Мозковий штурм – це цікавий корейський серіал, який розповідає про видатного нейробіолога Сін Ха Ру, принципового слідчого Гим Мен Се та сором’язливу дослідницю гіпнозу Сол Со Чон. Незважаючи на їхні відмінності, вони змушені співпрацювати в розплутуванні найскладніших справ, і між ними поступово вибудовуються дружні стосунки.

Трейлер

Зниклі (2023)

Топ найкращих детективів 2023 року продовжує серіал

РейтингIMDb – 6.9

Топ найкращих детективних серіалів 2023 року продовжує серіал “Зниклі”, дія якого розгортається в Новій Зеландії. Дублінський поліцейський Тео Ріхтер вирушає до цієї країни, щоб розслідувати зникнення ірландських туристів. Його тимчасовою напарницею стає Діана Гуйя, яка має долати наслідки травмуючого минулого.

Трейлер

Останнє, що він сказав мені (2023)

Детективний трилер

РейтингIMDb – 6.5

Серіал у жанрі детективного трилера розповідає історію Анни й Овена. Після того як чоловік зникає, залишивши коротку записку, Анна має з’ясувати, що сталося. Її чоловік просить захистити його дочку Бейлі, і Анна вирішує взяти справу в свої руки.

Трейлер

Всевидюче око (2023)

Детективна розповідь про молоду жінку

РейтингIMDb – 6.3

Список найкращих серіалів доповнює детективна розповідь про молоду жінку на ім’я Єлена Сантос. Прагнучи залишити позаду страшні спогади, вона влаштовується працювати нянею та переїжджає до будинку наймача. Але надії на спокій руйнуються, коли виявляється, що кожен член сім’ї зберігає страхітливі секрети.

Трейлер

Вимкнути звук (міні-серіал, 2023)

Новий іспанський серіал

РейтингIMDb – 5.6

Головний герой нового іспанського серіалу – Серхіо Цискар, який відсидів у в’язниці шість років за вбивство своїх батьків. Тепер його мета – знайти молодшу сестру. Психіатр Ана Дюссуель має спостерігати за юнаком та оцінювати його рівень загрози для інших людей.

Трейлер

Мій милий брехун (2023)

Закордонний детективний серіал із елементами фентезі

РейтингIMDb – 7.4

Мок Соль Хі – це головна героїня детективного серіалу із елементами фентезі. Вона здатна визначати, коли людина бреше. Їй доводиться зіткнутися зі своїми підозрюваними, включаючи хлопця на ім’я Кім До Ха, у якого вона вірить і якому готова надавати допомогу.

Трейлер

Тіла (міні-серіал, 2023)

Фантастичний детектив

РейтингIMDb – 7.3

Незвичайний фантастичний детектив розповідає про чотири часові проміжки, пов’язані однією незвичайною подією. Детективи з різних епох намагаються розібратися, що сталося з мертвим чоловіком, знайденим у Лондоні.

Трейлер

Замкнене коло (міні-серіал, 2023)

Детективний міні-серіал

РейтингIMDb – 6.4

Подружжя Дерек і Сем змушені боротися за свого сина, який потрапив до рук викрадачів. Їм допомагає принципова співробітниця поліції Мелоді Гармоні.

Трейлер

Острів Сент-Ікс (2023)

Найпопулярніший детективний роман на екрані

РейтингIMDb – 6.3

В основі сценарію серіалу – найпопулярніший детективний роман американської письменниці Алексіс Шайткін. Коли Емілі Томас було сім років, вона разом із батьками та старшою сестрою вирушила у відпустку на Карибські острови. Пізніше вона вирішує дати раду тому, що тоді сталося.

Трейлер

Притулок Гарлана Кобена (2023)

Підлітковий детективний серіал

РейтингIMDb – 6.6

Старшокласник Міккі Болітар тяжко переживає смерть батька та перехід до нової школи. Пізніше він дізнається про зникнення однокласниці та вплутується в невелике розслідування.

Трейлер

Місто у вогні (2023)

Екранізація детективного роману

РейтингIMDb – 6.4

Екранізація детективного роману розповідає історію про скромного хлопця Чарлі, який підозрює, що його однокласниця стала жертвою свого подвійного життя.

Трейлер

Вбивство на краю світу (міні-серіал, 2023)

Детективна історія з Ісландії

РейтингIMDb – 7.1

Дочка коронера з дитинства цікавилася кримінальними справами та разом із батьком виїжджала на місця злочинів. Пізніше вона вирішує розслідувати загадкове вбивство, щоб запобігти новим жертвам.

Трейлер


Незважаючи на те, що деякі детективні серіали можуть залишати глядачів з численними запитаннями, саме це непередбачуване завершення робить їх такими захоплюючими. Детективи та загадкові події продовжують цікавити глядачів у всьому світі, надихаючи на нові історії та вражаючі розв’язки. Вибираючи серіал для перегляду, будьте готові до неймовірних пригод та неочікуваних поворотів подій!

Прокрутка до верху