Головна » Величезна втрата для Marvel: Відхід “Вартових Галактики” з MCU був би помилкою

Величезна втрата для Marvel: Відхід “Вартових Галактики” з MCU був би помилкою

Величезна втрата для Marvel: Відхід "Вартових Галактики" з MCU був би помилкою (Фото: google)
Величезна втрата для Marvel: Відхід “Вартових Галактики” з MCU був би помилкою (Фото: google)

Минув майже рік з моменту виходу “Вартових Галактики. Частина 3” (Guardians of the Galaxy Vol. 3), який завершив історію улюбленої команди кінематографічного всесвіту Marvel.

Читайте також: Цікаві детективи 2023 року, які варто подивитись

Цей фільм за коміксами став не лише фіналом для існуючого складу, а й останньою частиною, знятою сценаристом та режисером Джеймсом Ганном. Звичайно, на тлі потоку сучасних кінематографічних всесвітів постало питання, чи зможуть Вартові повернутися на великий екран у будь-якій якості. Зої Салдана, яка зіграла Гамору у франшизі, нещодавно розповіла подкасту The Playlist, що сподівається, що Вартові повернуться.

Я маю на увазі, що на даний момент я думаю, що вона [пішла назавжди] заради мене, але я не думаю, що Гамора пішла назавжди. Я думаю, що це буде величезною втратою для Marvel, якщо вони не знайдуть спосіб повернути Вартових Галактики. Це просто улюблена фанатами група невдах, розумієте?

Кадр з фільму

Після кульмінації “Вартових Галактики. Частина 3” минулого року глядачі, природньо, почали замислюватися, чи потенційно може з’явитися четвертий фільм. Можна з упевненістю припустити, що Ганн не буде керувати цим проектом, особливо з огляду на його нову роботу на посаді керівника DC Studios.

Багато хто також висловив припущення про те, чи підуть зірки “Вартових” за Джеймсом Ганном і приєднаються до всесвіту DC. Як і Салдана раніше, вона була б більш ніж готова зіграти персонажа DC у франшизі Ганн.

Що відомо про фільм “Вартові Галактики. Частина 3”:

У фільмі “Вартові Галактики. Частина 3” команда героїв знову вирушає на відповідальну місію, щоб захистити галактику від нової загрози. Цього разу вони стикаються зі зловісною організацією, яка має великі амбіції і прагне підкорити всесвіт.

Під керівництвом Пітера Квілла, відомого як Зірковий Лорд, команда “Вартових Галактики” об’єднується з іншими героями, серед яких Дракс, Гамора, Ракета та Мовець. Вони шукають союзників у всесвіті, щоб зупинити злочинну організацію, яка хоче захопити контроль над всіма планетами.

Протягом фільму герої зіткнуться зі складними випробуваннями, зрадою та небезпекою. Вони повинні зібрати всі свої сили та здібності, щоб врятувати галактику від повного знищення. Під час свого епічного пригодницького шляху вони зрозуміють, що справжня сила полягає в об’єднанні та вірності один одному.

“Вартові Галактики. Частина 3” – це насичений фільм з великою дозою гумору, захоплюючими боями та неймовірними спецефектами. Це фінальна битва за долю галактики, яка переверне життя героїв і визначить майбутнє всього всесвіту.

Прокрутити вгору