Головна » Фільм «Дедпул 3» отримав історичний рейтинг для MCU в Японії

Фільм «Дедпул 3» отримав історичний рейтинг для MCU в Японії

Фільм «Дедпул 3» отримав унікальний віковий рейтинг у порівнянні з іншими фільмами MCU.

Рекомендації редакції: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

Єдиний фільм 2024 року від Marvel Studios “Дедпул і Росомаха” наближається до свого театрального дебюту цього літа.

Як випливає з назви фільму, Райан Рейнольдс у ролі улюбленого фанатами Балакучого найманця об’єднається з Х’ю Джекманом, який повторить свою легендарну роль.

Фільм «Дедпул 3» отримав віковий рейтинг у Японії

Японська організація з класифікації та рейтингу кіноетики під назвою EIRIN присвоїла Дедпулу та Росомахі віковий рейтинг R15+. Це стало історичною подією для Marvel Studios.

Однак для кінофраншизи “Дедпул” це не вперше.

Як відомо, перші два фільми про Дедпула були зняті 20th Century Fox до того, як її придбала корпорація The Walt Disney у 2019 році.

Якщо заглянути трохи далі, то всі фільми Marvel Studios до «Дедпула» і «Росомахи» отримали в Японії рейтинг G, який на сайті EIRIN позначений як «Загальний, підходить для будь-якого віку».

Однак перші два фільми про Дедпула мали рейтинг R15+, тому рейтинг «Дедпула 3» цілком очікуваний.

Згідно з системою EIRIN, фільми R15+ призначені для осіб старше 15 років, і ніхто, хто не досяг цього віку, не може бути допущений до перегляду.

У США серіал «Дедпул і Росомаха» має рейтинг R. Це означає «обмежений» і означає, що діти віком до 17 років можуть дивитися його лише у супроводі дорослого. Отже, хоча американський R і японський R15+ не є прямими еквівалентами, вони все одно намагаються досягти однієї і тієї ж мети.

Чому Дедпул і Росомаха отримали рейтинг R?

Якщо «Дедпул і Росомаха» визнали непридатним для молодшої аудиторії, то дорослого контенту у фільмі явно багато. Однак, судячи з трейлера та двох попередніх фільмів про Дедпула, це не повинно дивувати.

Оригінальні два фільми про Дедпула сповнені кривавого насильства, лайливих слів і сексуально відвертих ситуацій.

Як сказав Вейд Вілсон (Рейнольдс) у вступній промові першого фільму: «Ти зараз сидиш там: мій хлопець сказав мені, що кінзо — це про супергероїв, а потім хлопець у колготках відпустив чоловіка на шашлик!», люто розправляючись із ворогом своїми катанами.

Дійсно, франшиза «Дедпул» не зовсім для дітей. А якщо додати до цього Росомаху з його гострими, як бритва, кігтями адамантія, то глядачів, швидше за все, чекає ще більша різанина і шматування в триквелі.

Щоб зацікавити ширший ринок, Fox навіть спробувала перередагувати «Дедпул 2» у 2018 році з рейтингом PG-13 «Одного разу Дедпула». У цьому фільмі значна частина насильства та нецензурної лексики була видалена.

Однак «Одного разу в казці» «Дедпул» не став хітом, закріпивши за персонажем статус героя з рейтингом R.

Світова прем’єра фільму “Дедпул і Росомаха” запланована на 24 липня 2024 року.

Прокрутка до верху