Головна » Касові збори фільму «Ґодзілла і Конг: Нова імперія» піднялися на важливу висоту в перші дні виходу на екрани

Касові збори фільму «Ґодзілла і Конг: Нова імперія» піднялися на важливу висоту в перші дні виходу на екрани

Касові збори фільму «Ґодзілла і Конг: Нова імперія» (Фото: google)
Касові збори фільму «Ґодзілла і Конг: Нова імперія» (Фото: google)

Легендарний фільм «Ґодзілла х Конг: Нова імперія» показав найкращий дебют у Китаї серед усіх голлівудських фільмів цього року. Крім того, фільм поставив важливу планку.

Читайте також: Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

За даними консалтингової фірми Artisan Gateway, блокбастер зібрав 44,6 мільйона доларів (317 мільйонів юанів) у кінотеатрах материкового Китаю в період з п’ятниці по неділю. Це склало майже 70% касових зборів в країні за вихідні.

Прем’єра вийшла трохи скромнішою, ніж у «Годзілли 2: Король монстрів» у травні 2019 року. Тоді фільм зібрав у прокаті 66 мільйонів доларів, а загалом у Китаї – 133 мільйони доларів. Але з 2020 року голлівудські фільми стали менш популярними в китайському прокаті.

Фільм «Ґодзілла і Конг: Нова імперія» (Кадр з фільму)

Касові збори фільму «Ґодзілла і Конг: Нова імперія» у світі:

Також стало відомо, що “Годзілла і Конг: Нова імперія” вже зібрала понад $200 млн по всьому світу. Фільм добре показує себе не тільки в США (де його вже понад 80 мільйонів), але і в міжнародному прокаті.

Судячи з хорошого запуску та позитивних відгуків глядачів, блокбастер зможе обійти фінальні касові збори «Годзілли проти Конга» ($470 млн) і навіть досягти півмільярда до кінця прокату.

Прокрутка до верху