Головна » Кінопрем’єри квітня на Netflix: Що варто точно подивитись

Кінопрем’єри квітня на Netflix: Що варто точно подивитись

Кінопрем'єри квітня на Netflix: Що варто точно подивитись (Фото: google)
Кінопрем’єри квітня на Netflix: Що варто точно подивитись (Фото: google)

Прихильникам кіно варто приготуватися до найсвіжіших новинок, які збираються вийти на Netflix. Цього квітня стрімінгова платформа обіцяє не лише захопливі серіали, але й цікаві фільми з глибоким сюжетом.

Читайте також: Цікаві детективи 2023 року, які варто подивитись

“Королівський ексклюзив”

Дата прем’єри: 5 квітня

Фільм, заснований на реальних подіях, розповідає історію знакового інтерв’ю принца Ендрю, яке сталося у прямому ефірі. Журналістка Емілі Мейтліс розпитує герцога про його зв’язки з сексуальним злочинцем Джеффрі Епштейном. Через кілька днів після інтерв’ю принц Ендрю заявив, що припиняє виконання монарших обов’язків. Фільм зосереджений не тільки на скандалі з принцом, але й на роботі журналістів BBC.

Офіційний трейлер

“Що зробила Дженніфер”

Дата прем’єри: 10 квітня

Події розгортаються у 2010 році, коли в 911 надійшов дзвінок з будинку в Онтаріо. Жінка повідомляє про грабіжників, які напали на будинок, де вона знаходилася разом з батьками. Дівчина стверджує, що нападники вбили її батька й матір і втекли. Однак чи відповідають всі надані нею дані про трагічну подію дійсності – це дізнається слідство.

Офіційний трейлер

“Бунтівний місяць. Частина 2: Та, що лишає шрами”

Дата прем’єри: 19 квітня

На Netflix вийде довгоочікувана друга частина науково-фантастичного пригодницького фільму від Зака Снайдера. У цій частині глядачі знову зустрінуться з історією Корі та інших бійців, які борються разом з народом Вельдту за захист мирного поселення від тиранів. Нарешті серед мешканців поселення з’являється незнайомець, який стає надією для воїнів.

Офіційний трейлер

Перша частина “Бунтівного місяця” зібрала суперечливі відгуки критиків, але водночас отримала шалену популярність серед глядачів. Цікаво, чи зможе друга стрічка перевершити свого попередника у позитивному розумінні.

Прокрутити вгору