Головна » “Джокер: Божевілля на двох” отримав дорослий віковий рейтинг 18+

“Джокер: Божевілля на двох” отримав дорослий віковий рейтинг 18+

Джокер: Божевілля на двох
Джокер: Божевілля на двох

Незабаром ми отримаємо перший трейлер сиквела “Джокера” Тодда Філліпса. Після того, як у вівторок DC Studios представила постер фільму «Джокер: Божевілля на двох», рейтингова рада Кіноасоціації заявила, що присвоїла йому віковий рейтинг.

Згідно зі списком фільму за коміксами, він має рейтинг R («18+») за «жорстоке насильство, ненормативну лексику, деякі натяки на секс і коротку повну оголеність». Останнє, на думку фанатів, може стосуватися Леді Гаги, яка зіграла Харлі Квінн. Це буде другий раз, коли персонаж з’явиться в живому виконанні після Марго Роббі в кінематографічному всесвіті DC.

Сиквел отримав той же віковий рейтинг, що і оскароносний Джокер, але з інших причин. Оригінал був удостоєний цього обмеження за «жорстоке криваве насильство, тривожну поведінку, грубу лексику та короткі сексуальні моменти». Схоже, що друга частина буде менш жорстокою, але більш «відвертою».

Джокер 2 – це мюзикл, який розповідає історію заплутаного роману між Артуром Флеком у виконанні Хоакіна Фенікса та Харлі Квінн у виконанні Гаги. Подейкують, що більша частина фільму відбувається в притулку Аркхема. У фільмі також знялися Зазі Бітц, Брендон Глісон, Кетрін Кінер та Джейкоб Лофланд.

Фільм вийде в кінотеатрах 4 жовтня 2024 року. Не так давно з’явилися відгуки про продовження.

Найкращі фільми в історії кінопремії Оскар

Прокрутити вгору