Головна » Турецькі серіали 2023 року, що варто переглянути

Турецькі серіали 2023 року, що варто переглянути

Турецькі серіали 2023 року, що варто переглянути (Фото: google)
Турецькі серіали 2023 року, що варто переглянути (Фото: google)

Рік 2023 був надзвичайно плідним для турецької кінематографії, де безліч нових серіалів зачарували глядачів різноманітністю і якістю. Цей рік став справжнім феєрверком емоцій та непередбачуваних сюжетів, які привертали увагу шанувальників турецького кіно. Історії кохання, сімейні драми, кримінальні пригоди та фентезі – кожен знайшов щось захоплююче для себе серед цього багатства жанрів та тематик. Давайте подивимося на деякі з найцікавіших та найочікуваніших серіали, які вийшли в 2023 році і здобули визнання глядачів та критиків.

Читайте також: Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

Якщо сильно полюбиш

Рейтинг IMDb – 6.8

Цей популярний турецький серіал відкриває перед глядачем Стамбул, куди повертається Атеш Арджалі. Він стає генеральним директором великої компанії після смерті батька і бере на себе опіку над молодшими братом і сестрою. Йому вдається знайти няню, але приваблива Лайла Кекдал, на жаль, виявляється аферисткою, яка націлилася на його маєток.

Трейлер

Сім’я

Рейтинг IMDb – 6.5

У цій турецькій кримінальній драмі розповідається історія про сильне кохання, здатне подолати будь-які перепони. Аслан – член мафіозної сім’ї, яка діє під прикриттям мережі популярних клубів. Девін, психолог, зустрічається з ним у кабінеті, і, не дивлячись на професійні обмеження, вони впадають у закоханість один в одного.

Его – чоловікам не можна довіряти

Рейтинг IMDb – 6.1

Головна героїня цього нового драматичного серіалу – це зухвала та успішна бізнес-вумен Сібель. Вона має успішний бізнес, але особисте щастя залишає бажати кращого. Вирішивши, що хоче мати дитину, вона обирає привабливого Ерхана. Але коли вона дізнається про його борги, вона пропонує йому угоду, яка змушує їх провести разом три ночі.

Трейлер

Шахмаран

Рейтинг IMDb – 5.2

Цей короткий турецький серіал з елементами фентезі розповідає про Шахс, який переїжджає до міста Адана і дізнається про спільноту Мар, яка вірить у царицю змій. Його колишня дівчина працює на кафедрі психології, і вони разом виявляють, що місто приховує багато таємниць.

Трейлер

Любов під прикриттям

Рейтинг IMDb – 7.2

У цій турецькій кримінальній комедії розповідається про протистояння між злочинною організацією та правоохоронними органами. Агент розвідки Онур Карасу проникає в угруповання, щоб розкрити їх схеми, але його розслідування ускладнюється через його закоханість у рідну сестру одного з бандитів.

Кравець

Рейтинг IMDb – 6.2

У цьому турецькому серіалі перетинаються долі Пейями, талановитого кравця, який страждає від депресії та закоханий у наречену свого друга. Це історія про любов, дружбу та вірність у світі моди.

Трейлер

Мене звуть Фарах

Рейтинг IMDb – 6.4

Цей цікавий турецький серіал розповідає історію нелегальної емігрантки, яка порушує закон, щоб врятувати свого сина. Вона працює у клінінговій компанії і намагається уникати проблем, але все ускладнюється, коли вона стає свідком вбивства.

Трейлер

Гюльджемаль

Рейтинг IMDb – 7.1

Цей серіал розповідає історію бізнесмена та дівчини, які випадково зустрічаються і згодом закохуються одне в одного. Їхня ненависть перетворюється на кохання, і вони вирішують боротися за своє щастя.

Дивовижне кохання

Рейтинг IMDb – 6.2

Цей турецький фентезі серіал розповідає історію Кемаля, який прожив у світі понад сто років і хоче померти. Його життя змінюється, коли він знайомиться з молодою письменницею Харікою.

Трейлер

Створіння

Рейтинг: IMDb – 6.9

На основі знаменитого роману “Франкенштейн” Мері Шеллі лежить сценарій цього нового фільму. Студент медичного факультету, Зія, мріє знайти ліки від страшних хвороб і для цього проводить жахливі експерименти. Тільки ексцентричний доктор Ісхан підтримує його в цьому, і разом вони порушують всі норми, щоб створити щось неймовірне.

Трейлер

Fedakar

Рейтинг: IMDb – 7.7

Цей проект розпочинається з трагічної смерті Ешим в день її народження, коли вона дізнається про зраду свого чоловіка. Її брат Тарик, розлючений, розпочинає полювання на вбивцю, яким виявляється Сафер Йилдиз, і він вирішує викрасти сестру Сафера, Еліф.

Трейлер

Сапфір

Рейтинг: IMDb – 7.0

Центральний персонаж цього серіалу – Атеш Гульсой, турецький бізнесмен. Його дід наполягає на тому, щоб він одружився з донькою ділового партнера, але він вирішує укласти фіктивний шлюб з працівницею кухні, Ферайє Йилмаз.

Трейлер

Прощальний лист

Рейтинг: IMDb – 6.0

Тридцять років тому Аланур і Зія планували одружитися, але Зія раптово зник, залишивши лише прощальний лист. Тепер їхні діти, Мехмет і Аслі, зустрічаються і випадково закохуються один в одного.

Трейлер

Камінь бажань

Рейтинг: IMDb – 7.2

Сюжет цього серіалу розгортається в 1980 році під час кризи в Туреччині. Мустафа дбає про свою хвору дружину та доньку, але власник фабрики вимагає виплатити йому зарплату, що призводить до конфлікту.

Трейлер

Омер

Рейтинг: IMDb – 5.9

У цьому оповіданні Омер, служитель мечеті і викладач, несподівано закохується у Гамзі, незважаючи на різницю у віці.

Трейлер

Інше кохання

Рейтинг: IMDb – 6.9

Прокурор Лейла Гідіз переїжджає до столиці і розпочинає розслідування вбивства місцевого бізнесмена, до якого приєднується диктор новин Кенан Озтюрк.

Трейлер

Дике серце

Рейтинг: IMDb – 6.7

Цей серіал розповідає історію Ямана, який добродушний і чесний, виріс у бідності і допомагає безпритульним. Коли він зустрічає Руєю, він вперше відчуває справжню любов.

Трейлер

Королева

Рейтинг: IMDb – 4.9

Баскетболіст Атеш стає учасником скандалу, який стосується всієї його сім’ї. Чи зможе він врятувати свій шлюб та захистити тих, кого любить?

Трейлер

Хто сам упав, той не плаче

Рейтинг: IMDb – 6.3

Алізе Сонер вирішує вийти заміж за працівника автомайстерні Серкана, щоб довести своє право на власне щастя.

Трейлер

Актриса

Рейтинг: IMDb – 5.4

Світова відома акторка Ясемін веде подвійне життя – вона полює на чоловіків, які колись ображали жінок і дітей, і жорстоко розправляється з ними.

Трейлер

Ці нові серіали пропонують глядачам різноманітні емоції та захоплюючі історії у різних жанрах, від драми до комедії та криміналу.

Прокрутка до верху