Головна » Хронометраж фільму “Королівство планети мавп” виявився рекордним

Хронометраж фільму “Королівство планети мавп” виявився рекордним

Хронометраж фільму "Королівство планети мавп" виявився рекордним
Став відомим хронометраж фільму “Королівство планети мавп”

Оскільки квитки на «Королівство планети мавп» вже є у продажу, різні мережі кінотеатрів вказали його тривалість.

Як стало відомо, фільм триває вражаючі 145 хвилин, тобто майже дві з половиною години. Час підтвердив ідею про те, що нова глава сколихне франшизу, використовуючи кожну хвилину, щоб заглибитися в особистості нових персонажів.

Цей час також робить його найтривалішим фільмом франшизи з моменту його запуску в 1968 році, а «Королівство планети мавп» є десятим фільмом серії.

Серіал був перезапущений у 2011 році з виходом Rise of the Planet of the Apes, який мав на меті не тільки перезавантаження, але й потенційно стати приквелом до всієї розповіді про те, як надрозумні мавпи можуть стати домінуючим видом на планеті. У той час як цей фільм тривав 105 хвилин, продовження, «Планета мавп: Революція», тривало 130 хвилин, а «Планета мавп: Війна» — 140 хвилин.

Режисер Вес Болл («Той, що біжить у лабіринті») намагається вдихнути нове життя у франшизу. Дія фільму відбувається через кілька поколінь після правління Цезаря. Мавпи є домінуючим видом, що живуть у гармонії один з одним, тоді як люди змушені жити в тіні.

«Королівство планети мавп» вийде в кінотеатрах 9 травня 2024 року.

Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

Прокрутити вгору