Головна » Спін-офф “Скубі-Ду”, який отримав низку критики, отримав дату виходу сиквела

Спін-офф “Скубі-Ду”, який отримав низку критики, отримав дату виходу сиквела

Спін-офф "Скубі-Ду", який отримав низку критики, отримав дату виходу сиквела (Фото: google)
Спін-офф “Скубі-Ду”, який отримав низку критики, отримав дату виходу сиквела (Фото: google)

Подобається вам це чи ні, але «Вельма» тут, щоб залишитися. З того часу, як спін-офф «Скубі-Ду» вийшов на платформі Max, його критикували, але робота над другим сезоном тривала за лаштунками. Тепер, схоже, нові серіали вже не за горами.

Читайте також: Оголений Джон Сіна вручив нагороду “Оскар-2024” за найкращі костюми

Оновлення надійшло від Max, оскільки стрімінговий сервіс оголосив, які проєкти будуть доступні для перегляду цього місяця. З анонсу стало відомо, що другий сезон мультсеріалу для дорослих “Вельма” дебютує 25 квітня 2024 року, якщо все піде за планом.

Звичайно, інтернет пам’ятає неоднозначні відгуки, отримані першим сезоном. Шоу, яке веде актриса Мінді Калінг, заслужило суворі відгуки як від шанувальників Скубі-Ду, так і від критиків. На IMDb «Велма» була одним із серіалів із найнижчим рейтингом на сьогоднішній день – 1,6/10.

У той час як деякі користувачі соціальних мереж розкритикували проєкт за так званий гумор, що «пробуджується», інші просто відчули, що настрій суперечить оригінальному серіалу про Скубі-Ду. Але навіть з такими відгуками «Вельма» мала непогані показники глядацької аудиторії.

Адже «Вельма» посіла перше місце у списку найпопулярніших оригінальних анімаційних релізів Макса, а прем’єра викликала чимало галасу. Warner Bros. Discovery швидко замовила другий сезон, як тільки перший сезон підійшов до кінця. Можливо, сиквел виправить помилки. Принаймні деякі з них.

Прокрутити вгору