Головна » Фільм “Мадам Павутина” та Людина-павук-чи є між ними зв’язок?

Фільм “Мадам Павутина” та Людина-павук-чи є між ними зв’язок?

Фільм "Мадам Павутина" та Людина-павук-чи є між ними зв'язок? (Фото: google)
Фільм “Мадам Павутина” та Людина-павук-чи є між ними зв’язок? (Фото: google)

Протягом усієї рекламної кампанії «Мадам Павутина» здавалося, що Sony включить камео з «Людини-павука». Однак, врешті-решт, героя у фільмі так і не виявилося.

Читайте також: Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

У центрі історії – Кассандра «Кессі» Вебб (Дакота Джонсон), чиє раптове передбачення майбутнього допомогло їй врятувати трьох дівчат. Звичайно, участь Пітера Паркера зовсім не увінчалося успіхом. У фільмі є Мері Паркер (Емма Робертс), яка вагітна – це натяк на Пітера. Однак сам герой так і не з’являється.

Однак, судячи з концепт-арту, в коміксі міг з’явитися Людина-павук, якого зіграв Том Холланд. На зображеннях герой Marvel бореться з антагоністом Єзекіїлем Сімсом (Тахар Рахім).

В інтерв’ю перед прем’єрою фільму режисер С. Дж. Кларксон розповів, що фільм не має прямого відношення до будь-яких попередніх версій Людини-павука у фільмі, незважаючи на теорії фанатів Marvel, які сподіваються на протилежне.

Фільм “Мадам Павутина”: Коротко сюжет

У фільмі «Мадам Павутина» Кассандра «Кессі» Вебб (Дакота Джонсон) змушена зіткнутися зі своїм минулим, намагаючись вижити разом із трьома молодими жінками, на яких полює небезпечний супротивник.

Офіційний трейлер

Фільм “Мадам Павутина” зібрала в прокаті менше 100 мільйонів доларів, що може свідчити про великий провал для Spny Pictues. Судячи з усього, передбачаючи слабкі цифри, студія вирішила не включати Павука у фільм.

Прокрутити вгору