Головна » Фентезі серіали 2023 року, які варто подивитись

Фентезі серіали 2023 року, які варто подивитись

Фентезі серіали 2023 року (Фото: google)
Фентезі серіали 2023 року (Фото: google)

Серіали топ: Запрошуємо вас на захоплюючу подорож путівником у світ чарівних казок, де реальність переплітається з магією, а неймовірні пригоди чекають на кожному кроці. Сьогодні ми представимо вам найкращі фентезі-серіали, які вразили глядачів у 2023 році.

“Агенція «Локвуд & К°»”

Жанр: Жахи, бойовик, трилер, драма, детектив, пригоди
Актори: Рубі Стокс, Кемерон Чепмен, Алі Хаджі-Хешмат
Країна: Великобританія
Рейтинг: IMDb – 7.4
Вікові обмеження: 16+

Ця нова підліткова драма розгортається в альтернативній реальності, де Лондоном оволоділи темні сили. З привидами можуть боротися лише ті, хто відчуває їхню присутність – підлітки. Агенція “Локвуд & К°”, складена з трійці нерозлучних друзів, стала останньою надією міста на порятунок.

Трейлер фільму

“Розділ 1: Братство, 1938”

Жанр: Мелодрама
Актори: Лі Дон Ук, Кім Со Йон, Кім Сан Бом
Країна: Південна Корея
Рейтинг: IMDb – 8.9
Вікові обмеження: 16+

У цьому корейському серіалі з високим рейтингом головний герой, дев’ятирічний лис, опиняється у минулому столітті. Щоб повернутися додому, йому доведеться розібратися з проблемами минулого, серед яких – його нестерпний молодший брат.

Трейлер фільму

“Персі Джексон та Олімпійці”

Актори: Вокер Скобелл, Лія Джеффріс, Аріан Сімхадрі
Країна: США
Рейтинг: IMDb – 7.2
Вікові обмеження: 12+

Цей захоплюючий фентезі-серіал продовжує історію школяра Персі Джексона, який дізнається шокуючу правду про своє походження. Перш ніж його визнає сам бог морів Посейдон, Персі мусить пройти через усі випробування табору напівкровок. Але його найбільший виклик ще попереду – знайти викрадені блискавки Зевса та запобігти війні між олімпійськими богами.

Трейлер фільму

“Мейфейрські відьми”

Жанр: Жахи, драма
Актори: Александра Даддаріо, Тонгайі Чіріса, Джек Г’юстон
Країна: США
Рейтинг: IMDb – 6.2
Вікові обмеження: 18+

У цьому фентезі-серіалі розповідається історія Роуан, жінки-нейрохірурга, яка виявляється нащадком відьом з клану Мейфейр. Після того, як у неї проявляються надприродні здібності, на неї починає полювати темна сила.

Трейлер фільму

“Грифон”

Актори: Єремія Меєр, Зоран Пінгель, Леа Дрінда
Країна: Німеччина
Рейтинг: КIMDb – 6.9
Вікові обмеження: 16+

Після свого 16-річчя Марку вручається давня книга, яка розкриває йому місію його роду. Щоб захистити планету від вторгнення Грифона, Марк повинен укласти союз зі своїми друзями та вступити у протистояння з істотами з паралельного світу “Чорна вежа”.

Трейлер фільму

“Шкільні духи”

Жанр: Драма, детектив
Актори: Пейтон Рой Лист, Крістіан Вентура, Міло Мангейм
Країна: США
Рейтинг: IMDb – 7.6
Вікові обмеження: 16+

У цьому фентезі-серіалі дія розгортається у вигаданому містечку Спліт-Рівер, де підліток, померши, стає привидом і починає розслідувати власне вбивство, намагаючись звикнути до свого нового існування.

Трейлер фільму

“Падіння дому Ашерів”

Жанр: Драма, жахи
Актори: Брюс Грінвуд, Карл Ламблі, Карла Гуджино
Країна: США
Рейтинг: IMDb – 7.9
Вікові обмеження: 18+

Цей рейтинговий серіал поєднує елементи фентезі та містики, створений за розповідями Едгара Аллана По. Детектив Огюст Дюпен намагається розкрити таємницю фармацевтичного короля Родеріка Ашера, але зустрічає неперевершені труднощі, коли виявляється, що Ашери дійсно володіють неабиякою владою.

Трейлер фільму


Завершаючи, ці фентезі-серіали залишають за собою незабутні враження та захоплення. Нехай магія триває, чекаючи на нас у нових пригодницьких шляхах 2024 року!

Джерело: https://kinohata.com.ua/fentezi-seriali-2023-roku

Прокрутка до верху