Головна » Проблеми 3 сезону «Ейфорії» вперше прокоментувала Зендея

Проблеми 3 сезону «Ейфорії» вперше прокоментувала Зендея

Проблеми 3 сезону «Ейфорії» вперше прокоментувала Зендея (Фото: google)
Проблеми 3 сезону «Ейфорії» вперше прокоментувала Зендея (Фото: google)

Минулого місяця було підтверджено, що третій сезон серіалу “Ейфорії” був відкладений HBO. І ця затримка дозволила акторському складу серіалу зайнятися іншими проектами до кінця 2024 року.

На даний момент залишається загадкою, що станеться далі з серіалом “Ейфорія”, оскільки часові рамки, коли почнеться виробництво, не встановлені. Як раніше повідомлялося, що в третьому сезоні може статися стрибок у часі – і тепер зірка серіалу Зендея порушує мовчання щодо затримки.

В інтерв’ю виданню Variety актриса розповіла, що нічого не знає про третій сезон “Ейфорії” і про те, чого не знає далі:

“Якщо історія працює на героїв і все йде так, як треба, звичайно, я в ній. Але це поза моєю компетенцією.

В одному з повідомлень про третій сезон “Ейфорії” вказувалося, що частково причина затримки полягає в тому, що продюсери ще не з’ясували, як виглядатиме продовження, хоча один з варіантів – п’ятирічний стрибок у часі. Це призведе до серйозних змін у серіалі та дозволить героям вийти за межі середньої школи.

Оголошуючи про перенесення третього сезону, HBO висловив сподівання, що серіал повернеться десь у 2025 році.

Нагадаємо:

“Ейфорія” – це американський телесеріал, який отримав велику популярність після свого виходу. Він створений Семом Леві та зіграний зіркою молодого покоління акторів, серед яких Зендея. Серіал розповідає історію групи підлітків, які стикаються з різними проблемами, такими як наркотики, сексуальність, дружба та ідентичність, у сучасному світі. Він відзначається своїм докладним вивченням складних тем і вражаючими виступами акторів. “Ейфорія” отримав високу оцінку критиків і здобув велику кількість нагород, включаючи премію “Еммі”.

Прокрутити вгору