Головна » Квентін Тарантіно скасував фільм «Кінокритик»

Квентін Тарантіно скасував фільм «Кінокритик»

Квентін Тарантіно скасував фільм «Кінокритик»
Квентін Тарантіно скасував фільм «Кінокритик»

Квентін Тарантіно, якого вважають одним із найкращих американських режисерів свого покоління, був непохитний у тому, що припинить режисуру після виходу свого 10-го повнометражного фільму.

Давно відомо, що останнім фільмом стане «Кінокритик», і подейкують, що в проекті брали участь кілька великих зірок. Сцена була підготовлена для Sony Pictures, яка спродюсувала та розповсюдила фільм Тарантіно «Одного разу в Голлівуді» у 2019 році. Однак все змінилося, і «Кінокритик» не рухається вперед.

Згідно з повідомленням Deadline, Тарантіно не буде знімати «Кінокритика» як свій останній фільм. Справа не в тому, що він збирається стати режисером кінокритика, а потім займатися чимось іншим. Він все ще планує завершити кар’єру після цього 10-го фільму, але це буден не «Кінокритик». Можливо, цей фільм зніматиме хтось інший, або він взагалі не побачить світ.

Тепер Тарантіно знову думає про те, який повнометражний проект стане для нього останнім.

Дія фільму «Кінокритик» розгортається в 1977 році і розповідає про цинічного кінокритика, значною мірою заснованого на рецензенті, чиї роботи Тарантіно багато читав у дитинстві. У повідомленні Deadline йдеться, що Бред Пітт був обраний на головну роль.

Повідомляється, що останніми тижнями Тарантіно змінив сценарій, включивши до нього Кліффа Бута, каскадера “Одного разу в Голлівуді“, якого грає Пітт, і актор збирався повторити свою роль. Однак весь проект був скасований, і Тарантіно призупинив розробку, щоб повернутися з абсолютно новим сценарієм.

Хоча до його нещодавнього перегляду існували різні версії «Кінокритика», Тарантіно виступив у 2023 році та пояснив, що планується для сюжету фільму.

Сам Тарантіно так описує прототип свого героя:

“Фільм заснований на історії про хлопця, який дійсно жив, але ніколи не був по-справжньому відомим і писав рецензії на фільми для журналу. Він писав про популярні фільми і був другосортним критиком. Я вважаю, що він був дуже хорошим критиком.”

З’явився трейлер фільму «Інтерстеллар 2». Чи скоро вийде продовження Крістофера Нолана?

Прокрутити вгору