Головна » Фільм “Залізна людина 4” скасовано: Можливі причини – інсайдер

Фільм “Залізна людина 4” скасовано: Можливі причини – інсайдер

Фільм "Залізна людина 4" скасовано (Фото: google)
Фільм “Залізна людина 4” скасовано (Фото: google)

Останні новини зі світу кіноіндустрії викликали хвилю дискусій серед шанувальників кінематографічного всесвіту Marvel. За неофіційною інформацією, фільм “Війни броні” (Armor Wars) знаходиться під загрозою скасування, а його вихід під питанням.

Читайте також: Marvel Studios анонсувала свій другий проект, який отримає 3 сезон

Офіційних коментарів від студії чи представників виробництва поки що немає, але інформація надійшла від журналістки Грейс Рендольф. Згідно з її дописом, “він може не бути випущений”, що викликало хвилю спекуляцій серед шанувальників MCU.

“Війни броні” став одним із найдивніших проектів студії. Спочатку він планувався як серіал для Disney+, але пізніше був перетворений на повнометражний фільм. Можливо, після змін всередині Marvel Studios вирішили взагалі відмовитися від проекту.

Фільм “Залізна людина 4” скасовано (Фото: google)

Поки причини можливого скасування залишаються невідомими, глядачі все ще чекають на офіційну заяву чи підтвердження інформації. Деякі припускають, що причини можуть бути пов’язані з творчими розбіжностями, тоді як інші припускають, що рішення може бути тимчасовим і передбачати зміни виробничих планів.

У «Війні броні» Дон Чідл збирається повернутися до ролі Джеймса Роудса/Військової машини. Сценарист — Ясір Лестер. Картина позиціонується як своєрідне продовження лінійки Залізної людини, а також має відношення до серії «Залізне серце».

Прокрутити вгору