Головна » Хто така Дженна Ортега і чому про неї всі говорять

Хто така Дженна Ортега і чому про неї всі говорять

Хто така Дженна Ортега і чому про неї всі говорять (Фото: google)
Хто така Дженна Ортега і чому про неї всі говорять (Фото: google)

Напевно, тільки ледача людина не намагалася повторити той самий ексцентричний танець Венздей Аддамс, який отримав своє визнання в соціальних мережах. І хоча під час зйомок гучної сцени актриса: “мені стало погано через симптоми ковіду”, це не завадило Netflix заслужити звання першого англомовного серіалу, який досяг 400 мільйонів годин перегляду за один тиждень. Однак багатьох хвилює питання про те: хто така Дженна Ортега? Адже не кожен наважиться переосмислити образ культової дівчини-гота всього в 20 років. Розповідаємо деякі факти з біографії актриси, яку, судячи з усього, ми ще не раз побачимо на червоній доріжці!

Хто така Дженна Ортега?

Відповідаючи на це питання, хотілося б розповісти про завзятість маленької дівчинки, яка у вісім років прагнула здійснити свою золоту мрію потрапити до Голлівуду. З цього віку вона проходила прослуховування і прослуховування. Хоча всього пару років тому її мама була здивована бажанням четвертого з шести дітей в сім’ї стати відомою актрисою. Перший крок вона зробила, опублікувавши в соціальних мережах анкету з креативною візиткою. Потрапивши в кастинг-агентства, юна зірка почала свій шлях з реклами на телебаченні, але працьовита дівчина не могла не бути поміченою Діснеєм.

Школа від Disney Studios

Епоха підліткових ситкомів і шоу на ім’я знаменитої студії Діснея подарував нам сучасних акторів дуже багато: Селена Гомес, Белла Торн або Зендея — всі вони пройшли сучасну школу життя з Голлівуду, вибираючи між дитинством і знімальним майданчиком. Тому талановита Дженна з багатодітної сім’ї розділила почуття своєї героїні Харлі Діаз в комедії «Застрягли посередині», а вже під час зйомок «Дивної темряви» юній актрисі довелося зробити вибір на користь домашнього навчання.

Короткий епізод у Marvel

Однак ще до першої зустрічі з Netflix 11-річна Ортега встигла закріпитися в кінематографічному всесвіті Marvel. І хоча у фільмі «Залізна людина 3» вона зіграла лише епізодичну роль дочки віце-президента, всі прекрасно знають, яким бонусом була ця лінія у фільмографії актриси. Дженна звикла виконувати багато завдань без допомоги каскадерів, перекладачів і хореографів, тому студія, можливо, захоче ще раз поглянути на нову зірку стрімінгового сервісу.

Популярність в жахах і фільмах з гострими проблемами

Несподівано для багатьох зірка Діснея не побоялася зіткнутися з жахом під час зйомок другої частини культової історії жахів – «Підступний». І хоча сама актриса не є прихильницею фільмів подібного жанру, її героїні хотіли вірити, а головне, співпереживати. Вона органічно вписалась в сучасний комедійний фільм жахів «Няня». Королева проклятих» від Netflix і переконливо зіграла молодшу сестру головної героїні в екранізації знаменитої франшизи «Крик». Однак свою багатогранність Дженна продемонструвала в підлітковій драмі «Наслідки», де вона висвітлила серйозну для всього світу тему. Ортега гарно розповіла історію старшокласниці Вади Кавелл, яка переживає емоційну травму після стрілянини в школі.

Знайомтеся: Венздей Аддамс

Екранізацію історії культової готичної родини однозначно варто вважати проривом 2022 року. Серіал “Венздей”, до якого доклав руку божевільний геній Тім Бертон, просто не міг би бути іншим. І якщо кандидатура Луїса Гусмана на роль Гомеса Аддамса викликала сумніви у багатьох шанувальників, то талановиту Дженну схвалили відразу!

Перш за все, актриса дала можливість познайомитися з зовсім іншою і зрілою версією культової героїні. Звичайно, порівняння з юною Крістіною Річчі були просто неминучі, але ми дізнаємося про переживання ексцентричної дівчинки-підлітка, яка намагається знайти своє місце в новій школі. Вона створила портрет загадкової, талановитої і самодостатньої представниці нового часу, який вже знайшов відгук у сучасного покоління. І ми точно знаємо, що Дженна Ортега не просто так одного разу прокинулася знаменитою, адже вона не раз засинала, втомлена після зйомок, з цією мрією у думках.

Прокрутити вгору