Головна » Дата виходу 2 сезону “Венздей” може розчарувати – змінилась дата зйомок

Дата виходу 2 сезону “Венздей” може розчарувати – змінилась дата зйомок

Дата виходу 2 сезону "Венздей"
Відома дата виходу 2 сезону “Венздей”

Netflix офіційно підтвердив вихід другого сезону популярного серіалу “Венздей”, заснованого на “Сімейці Адамсів“. Режисер Тім Бертон, прем’єра якого відбулася наприкінці 2022 року, шоу швидко стало світовим феноменом.

Однак тим, хто з нетерпінням чекає на повернення героїні Дженни Ортеги до Академії Невермор, довелося довго чекати. Останні кастинги свідчать про те, що зйомки другого сезону будуть завершені не раніше листопада 2024 року. Зйомки розпочнуться вже цього місяця, у квітні, і зараз команда шукає нових акторів.

Новий сезон зараз точно не вийде у 2024 році, а це означає, що фанатам доведеться запастися терпінням. За даними WhatsOnNetflix, шоу повернеться не раніше весни 2025 року.

Про серіал “Венздей”

“Венздей” є другим за кількістю запусків англомовним серіалом, коли-небудь випущеним на Netflix, поступаючись лише 4 сезону “Дивних див”. Проект може похвалитися вражаючими 1,72 мільярдами годин перегляду, за весь сезон дивляться близько 252 мільйонів передплатників.

“Венздей” (англ. “Wednesday”) – це американський телевізійний серіал, який є спін-оффом та продовженням популярного серіалу “Сімейка Адамс”. Створенням “Венздей” займається Тім Бертон, відомий режисер і продюсер, який також працював над оригінальним фільмом “Сімейка Адамс” 1991 року.

Сюжет “Венздей” фокусується на молодих роках Венздей. Серіал розкриває її пригоди та навички, коли вона вирушає в інтернат для істот, які відомі своїми надприродними здібностями.

“Венздей” відзначається сумішшю чорного гумору, фентезі та містичних елементів, які стали відомими у франшизі “Сімейка Адамс”. Серіал має великий потенціал стати ще популярнішим серед шанувальників оригінального фільму, а також привернути нових глядачів своїм унікальним стилем та атмосферою.

Читайте нашу рецензію на серіал “Володарі повітря” від Apple. Це новий серіал Спілберга про військових льотчиків часів другої світової війни.

Прокрутити вгору