Головна » Фільм “Годзілла і Конг 3” виправить головний недолік “Нової імперії”

Фільм “Годзілла і Конг 3” виправить головний недолік “Нової імперії”

Фільм "Годзілла і Конг 3"
Відомі плани на фільм “Годзілла і Конг 3”

«Ґодзілла х Конг: Нова імперія» вже в прямому ефірі, а епічний фільм про монстрів домінує в прокаті по всьому світу.

Оскільки касові збори перевершили всі очікування, вся увага прикута до майбутнього франшизи MonsterVerse. Адже новий фільм виводить кінематографічний всесвіт на нові висоти, а режисер Адам Вінгард каже, що вже має плани на продовження. Цікаво, що наступний фільм має поставити Ґодзіллу в центр уваги.

Це визнання надійшло від самого Вінгарда, коли він говорив з IGN про Нову імперію. Саме тоді режисер висунув ідею сиквела, який дав би Ґодзіллі стільки ж екранного часу, скільки й Конгу.

“У мене, безумовно, є деякі ідеї щодо того, що може бути далі. З огляду на те, як Конг зображений у цьому фільмі, якщо цей фільм буде успішним, я думаю, що наступний фільм буде орієнтований на Ґодзіллу. У цьому фільмі ми ніби заглиблюємося в його історію.” – сказав Вінгард

Звичайно, фанати були б тільки раді цьому, оскільки в «Годзіллі та Конгу» «Ґодзілла» має лише близько 8 хвилин екранного часу. Тут менше короля монстрів, ніж у попередньому фільмі.

Звичайно, Legendary поки не оголосила, чи знаходиться продовження в розробці, однак, з урахуванням гонорарів новинки, анонс навряд чи змусить себе довго чекати.

Оголений Джон Сіна вручив нагороду “Оскар-2024” за найкращі костюми

Прокрутити вгору