Головна » Повернення Карателя у фільмі «Шибайголова: Народжений знову»: Деталі

Повернення Карателя у фільмі «Шибайголова: Народжений знову»: Деталі

Повернення Карателя у фільмі «Шибайголова: Народжений знову» (Фото: google)
Повернення Карателя у фільмі «Шибайголова: Народжений знову» (Фото: google)

Офіційних повідомлень про те, що Джон Бернтал повторить свою роль Карателя в кінематографічному всесвіті Marvel, поки не було. Проте нове фото, схоже, підтверджує його участь у майбутньому серіалі “Шибайголова”.

Читайте також: Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

Бернтал знявся в ролі Френка Касла в шоу Netflix «Шибайголова», а також у двох сезонах сольного серіалу «Каратель». Шанувальникам Marvel сподобався його погляд на культового персонажа. Вони сподіваються, що він повернеться в MCU, подібно до того, як змогли повернутися Чарлі Кокс і Вінсент Д’Онофріо.

Схоже, що це так, оскільки Бернтал був помічений у костюмі Френка Касла прямо в районі Брукліна, де проходять зйомки фільму «Шибайголова: Народжений знову». Шанувальник сфотографувався з актором у бруклінському ресторані Hometown BBQ, коли він був у макіяжі з фальшивою кров’ю на обличчі після зйомок сцени бійки.

На фото дублер Бернталя начебто стоїть позаду нього, а коментарі до посту підтверджують, що в ресторані було кілька акторів зі схожою фальшивою кров’ю.

Хоча це, безумовно, найбільше свідчення повернення Карателя, нічого не є офіційним, поки Marvel Studios не оголосить про це в тій чи іншій формі. Тим не менш, Бернтал відкрито говорив про свою любов до персонажа і бажання зіграти його знову. Більш того, за чутками, Каратель отримає новий сольний проект.

Очікується, що прем’єра нового «Шибайголови» відбудеться у 2025 році на Disney+.

Прокрутити вгору