Головна » Касові збори «Оппенгеймера» раптово зросли через Японію: Деталі

Касові збори «Оппенгеймера» раптово зросли через Японію: Деталі

Касові збори «Оппенгеймера» раптово зросли через Японію (Фото: google)
Касові збори «Оппенгеймера» раптово зросли через Японію (Фото: google)

Через понад вісім місяців (і кілька перемог на «Оскарі») після того, як «Оппенгеймер» вийшов на екрани кінотеатрів, епопея Крістофера Нолана все ще знаходить нову аудиторію.

Рекомендації Кіно Клубу: Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes

Фільм потрапив до Японії, зібравши 2,5 мільйона доларів у 343 кінотеатрах. Він досяг третього місця в чартах країни після двох місцевих проектів. За версією Universal Pictures, “Оппенгеймер” показав найкращий старт для голлівудського кінематографа в Японії у 2024 році, обігнавши “Аквамена 2” ($1,6 млн) та “Дюну: Частина 2” ($1,3 млн).

Разом з Японією світові касові збори Оппенгеймера зросли до 965,1 мільйона доларів. Це чудова вистава для тригодинної драми з рейтингом R, дія якої в основному відбувається в лабораторіях і залах уряду США.

Найбільше фільм зібрав у США ($329,8 млн), Великій Британії ($75,4 млн), Німеччині ($52,3 млн), Франції ($43,3 млн) та Італії ($30,4 млн).

Окрім хороших касових зборів, фільм вартістю 100 мільйонів доларів отримав сім “Оскарів”, у тому числі за найкращий фільм та найкращу режисуру.

Нагадаємо:


У 2023 році вийшла біографічна драма “Оппенгеймер”, яка стала однією з головних претенденток на Оскар-2024. Режисером цього фільму є Крістофер Нолан. Історія розповідає про Роберта Оппенгеймера, американського фізика, який в період Другої світової війни працював над створенням атомної зброї. Його роль у цьому процесі була надзвичайно важливою, оскільки він був одним із ключових фігур в рамках Манхеттенського проєкту, який привів до створення перших ядерних бомб і відобразився на історії людства в цілому.

Офіційний трейлер
Прокрутити вгору