Головна » Документальний проект “Тайванський вузол”: Де подивитись?

Документальний проект “Тайванський вузол”: Де подивитись?

Документальний проект "Тайванський вузол" (Фото: 2+2)
Документальний проект “Тайванський вузол” (Фото: 2+2)

Повідомляємо, що 22 квітня о 15:50 на каналі 2+2 виходить у прокат документальний проект “Тайванський вузол”, присвячений співпраці України та Тайваню в боротьбі за свободу.

Читайте також: Найрейтингові українські фільми, які вийшли у 2023 році

Тайвань, унікальний острів, який очолює рейтинги демократії в Азії та посідає десяте місце у світі. Також відомий як дев’ятнадцята економіка глобального рівня, залишається політично незалежним протягом 75 років. Однак, офіційно визнають його лише одинадцять держав та Ватикан. Важливість Тайваню для світової економіки важко переоцінити. Тут виробляється 60% напівпровідників та 90% високотехнологічних напівпровідників, які використовуються у всьому, від смартфонів до стратегічних оборонних технологій.

Зафіксована гостра російсько-українська війна привертає увагу світової громадськості до потенційного конфлікту на острові Тайвань. Ще до того, як розпочалось повномасштабне вторгнення Росії аналітики попереджали, що перемога РФ в Україні може стати підбурювачем для агресії Китаю проти Тайваню.

Під час історично важливих виборів президента та парламенту на Тайвані автор та журналіст проекту “Тайванський вузол” Яна Слєсарчук здійснила візит на острів. Там вона відіграла серію ексклюзивних інтерв’ю з експертами, соціологами та місцевими мешканцями. Вони обговорили питання збереження миру в регіоні проти тлі відносин з авторитарним сусідом, а також про аналогії китайської та російської пропаганди та рівень зацікавленості тайванців у подіях в Україні.

Не пропустіть прем’єру документального проекту “Тайванський вузол” 22 квітня о 15:50 на каналі 2+2!

Прокрутити вгору