Головна » Критики розгромили фільм “Бунтівний Місяць 2”: Подробиці

Критики розгромили фільм “Бунтівний Місяць 2”: Подробиці

Критики розгромили фільм "Бунтівний Місяць 2" (Фото: google)
Критики розгромили фільм “Бунтівний Місяць 2” (Фото: google)

“Бунтівний Місяць 1: Дитя вогню” був розгромлений критиками та глядачами наприкінці минулого року, і багато хто очікував, що “Бунтівний Місяць 2: Та, що лишає шрами” не піде далеко від першої частини. Тепер це підтвердилося.

Читайте також: Найкращі комедії про секс: Добірка

Новий проєкт Зака Снайдера дебютував на Netflix 19 квітня 2024 року, а другий розділ пародії на «Зоряні війни» не виправляє помилок оригіналу. Оскільки фільми знімалися одночасно, навряд чи варто було розраховувати на щось інше.

На Rotten Tomatoes друга частина наразі має лише 14% позитивних відгуків (3,7/10) від преси. Для порівняння, перша частина має 21% (4,2/10). Загалом їх критикують за те саме, що й оригінал. Історія знову нудна, а персонажі нецікаві. При цьому навіть негативні відгуки відзначають круто оформлений світ, який, на думку деяких, має потенціал.

Punch Drunk Critics – 5/10

Та, що лишає шрами є покращенням у порівнянні з Першою частиною: Дитя вогню, оскільки сиквел розповідає просту та зрозумілу історію, повну екшена, але планка була встановлена дуже низько.

Digital Spy – 4/10

Не можна заперечувати, що Снайдер створив цікавий світ – він просто забув розповісти в ньому цікаву історію.

Digital Mafia Talkies – 2/10

Перша частина стала двогодинним трейлером його продовження. Частина друга – двогодинний трейлер третього фільму франшизи з шести фільмів. І, чесно кажучи, звучить виснажливо.

Перед прем’єрою другої частини Снайдер розповів, що має плани ще на кілька фільмів, а сценарій триквела вже в розробці. При цьому Netflix офіційно не підтвердив подальший розвиток всесвіту.

Нагадаємо:

Бунтівний місяць” – американський епічний науково-фантастичний пригодницький фільм режисера Зака Снайдера за сценарієм, спільно написаним з Шаєм Хаттеном і Куртом Джонстадом. У головних ролях зіграли Софія Бутелла, Чарлі Ганнем, Рей Фішер, Джимон Гонсу, Ентоні Гопкінс та Корі Столл.

Прокрутити вгору