Головна » Фільм “Западня”: Джош Гартнетт в ролі маніяка. Трейлер!

Фільм “Западня”: Джош Гартнетт в ролі маніяка. Трейлер!

Фільм "Западня": Джош Гартнетт в ролі маніяка (Кадр з фільму)
Фільм “Западня”: Джош Гартнетт в ролі маніяка (Кадр з фільму)

Кінокомпанія Warner Bros. Pictures знайомить глядачів із першим трейлером психологічного трилера “Западня” (“Trap”), нового фільму від визнаного майстра жанру М. Найта Ш’ямалана.

М. Найт Ш’ямалан – відомий американський режисер, сценарист і продюсер, який отримав визнання за свої унікальні фільми в жанрі трилеру та психологічного напруження. Він народився 6 серпня 1970 року в Пенсильванії, США. Ш’ямалан отримав світову славу завдяки своїм роботам, таким як “Шосте відчуття” (1999), “Знаки” (2002), “Таємничий ліс” (2004), “Спліт” (2016) та “Стукіт у двері” (2019). Він відомий своєю унікальною стилістикою, вмінням створювати напруження та несподівані сюжетні повороти. Ш’ямалан також часто виступає в ролі продюсера своїх фільмів, допомагаючи створити неповторний атмосферний світ у кожній з його робіт.

Читайте також: Фільм “Уявні Друзі”: Вийшов офіційний трейлер

Фільм “Западня”: Сюжет

Основна дія розгортається під час великого концерту відомої поп-співачки. Серед глядачів знаходяться звичайний на вигляд батько та його підліткова дочка. Проте згодом стає відомо, що цей чоловік є жорстоким серійним вбивцею за прізвиськом “М’ясник”, і весь цей концерт є масштабною операцією Федерального Бюро Розслідувань (ФБР), щоб затримати його.

Офіційний трейлер

Головну роль маніяка виконує Джош Гартнетт, відомий за участю у таких фільмах, як “Перл Гарбор”, “Місто гріхів”, “Гнів людський” та “Оппенгеймер”, а його дочку, Райлі, відіграє Аріель Доног’ю з серіалу “Вовк як я”. Поп-зірку Lady Raven зіграла американська R&B-співачка Saleka, а також роль у фільмі отримав американський репер Kid Cudi.

За даними прес-служби Kinomania Film Distribution, український прокат фільму заплановано на 8 серпня 2024 року, і це обіцяє бути захоплюючою подією для українських кіноманів.

Прокрутити вгору