Головна » Підтверджено 2 сезон серіалу «Fallout»: Подробиці

Підтверджено 2 сезон серіалу «Fallout»: Подробиці

Підтверджено 2 сезон серіалу «Fallout» (Фото: google)
Підтверджено 2 сезон серіалу «Fallout» (Фото: google)

Всього через тиждень після прем’єри адаптації Fallout від Amazon Prime Video, яка була зустрінута з ентузіазмом і переважно позитивними відгуками як критиків, так і глядачів, серіал отримав офіційне продовження на другий сезон.

Читайте також: Саундтрек до серіалу Fallout. Оприлюднено пісні з усіх епізодів

Офіційне оголошення з’явилося через тиждень після того, як шоу отримало податкові пільги, що вказує на те, що другий сезон дійсно буде зніматися в Каліфорнії. Це також означає, що сценарій вже близький до завершення, а прем’єра може відбутися наприкінці 2026 року.

Дія серіалу Fallout розгортається через 200 років після ядерної війни. Це абсолютно нова історія, дія якої відбувається в усталеному каноні відеоігор, яка одночасно досить вірна вихідному матеріалу, щоб завоювати навіть тих, хто має найвищі очікування, і досить доступна для тих, хто не знайомий з франшизою.

Тепер нам залишається тільки дочекатися інформації про дату початку зйомок. Слідкуйте за оновленнями!

Нагадаємо коротко сюжет 1 сезону серіалу Fallout:

Дія серіалу з Волтоном Гоггінсом у головній ролі розгортається в майбутньому, постапокаліптичному Лос-Анджелесі. Громадяни повинні жити в підземних бункерах, щоб захистити себе від радіації, мутантів і бандитів після ядерного знищення. Історія починається у Сховищі 33, одному з таких бункерів, який займає чільне місце у відеоіграх.

Прем’єра першого сезону Fallout відбулася на Amazon Prime 11 квітня 2024 року. У цей день стали доступними всі вісім серій. Швидше за все, другий сезон буде виходити щотижня.

Прокрутити вгору